Türkiye’nin köklü nakliye firmalarından Doğan Taşımacılık 7 adet SCS Mega Varios treylerini teslim aldı

Türkiye’nin köklü nakliye firmalarından Doğan Taşımacılık 7 adet SCS Mega Varios treylerini teslim aldı

Teslimat törenine Doğan Taşımacılık Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz Doğan, Batı Marmara Bölge Satış Müdürü Hakan German ve Satış Sonrası Hizmetler Müdürü Murat Kaya katıldı.

2020 yatırımları kapsamında alımını planlandıkları SCS Mega Varios yarı römorkların 7 adedini Schmitz Cargobull Adapazarı Fabrikası’ndan teslim alan Doğan Taşımacılık Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz Doğan görüşlerini paylaştı;

“Doğan Taşımacılık olarak her türlü ticari mal ve eşyayı taşımak, hatta en hızlı ve ekonomik şartlarda, mükemmeliyetçi bir yapıda alıcılarına ulaştırmak misyonlarımız arasındadır. Bunu sağlamanın birinci şartı ekipman parkurunun en yeni ve modern araçlarla donatılmasıdır. Bu bilinçle, sektöründe Avrupa’nın öncü markalarının başında gelen Schmitz Cargobull’a yatırım yapma kararı aldık. Almış olduğumuz treylerler normal taşıma yanında, arka babalarının genişleme özelliği sayesinde özel izinler alınarak gabari dışında taşıma yapmamızı da olanak sağlamaktadır. Schmitz Cargobull markasının teknolojik olarak yapmış olduğu bu treyler firmamıza taşıma konusunda çeşitlilik katmıştır.”

REKLAM ALANI

Batı Marmara Bölge Satış Müdürü Hakan German ise; ‘’128 yıllık geçmişi ile faaliyet gösterdiği birçok ülkede pazar lideri olan Schmitz Cargobull markasının ülkemize yatırım yapması, kalite ve farklı taşıma çözümleri gibi birçok alanda kullanıcı yararına olmuştur. Maliyetleri minimize eden SCS Mega Varios treylerlerimiz, bilhassa özel yüklemelere izin veren yapısı ile tanıştırdığımız müşterilerimizin sonraki alımlarında tekrar tekrar aynı ürünümüzü seçiyor olmaları, müşteri memnuniyetinin tam olarak sağlandığını gösteriyor ki bu bizim için mutluluk verici bir durum. Her türlü şasi yüksekliğinde çekici ile kullanabilme imkanı sağlayan; tasarımı, son model Schmitz Cargobull teknolojisi ile donatılmış somunlu-civatalı ve sıcak galvaniz ile kaplanmış şasisi ile SCS Mega Varios, operasyonel maliyetleri minimize etmesi ve yüksek 2. el değeri ile müşteri beklentilerini sağlamaktadır. Bu bağlamda, ülkemizin öncü firmalarından biri olan Doğan Taşımacılık, geçmişten gelen tecrübeleri sonucunda hatlarında bizleri tercih etmeleri ayrıca bir mutluluk kaynağımızdır.‘’ açıklamasını yaptı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ