Turpak Academy sahada sıfır risk için eğitimlerini tamamladı!

Turpak Academy sahada sıfır risk için eğitimlerini tamamladı!
  • Genel
  • 13 Nisan 2022 21:35

Türkiye akaryakıt sektörünü, 1999 yılında taşıt tanıma vasıtası ile otomasyonla tanıştıran Turpak, iş güvenliği ve insan sağlığını korumak adına çalışmalarını tüm hızıyla sürdürmeye devam ediyor.

23 yıl önce “Taşıt Tanıma Sistemi” vasıtasıyla akaryakıt sektörünü otomasyon teknolojisiyle tanıştıran Turpak, 2021 yılında sıfır kaza ile gerçekleştirdiği saha çalışmalarındaki başarıyı bir adım daha ileriye taşımak adına iş sağlığı ve iş güvenliği eğitimine önem vermeye devam ediyor.

6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu’nun 17’nci maddesi kapsamında Turpak Academy, Turpak Genel Merkezi’nde ilgili yönetmeliğe uygun şekilde İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi gerçekleştirdi. Eğitime katılan saha çalışanlarının süreci başarıyla tamamladıklarını ve Eğitim Katılım Belgeleri’nin takdim edildiğini ifade eden Turpak CEO’su Tamer Şengönül, “Önceliğimiz sıfır risk prensibiyle insan hayatını korumak. Tıpkı geçtiğimiz yılda olduğu gibi, 2022’de de saha çalışmalarımızı sıfır iş kazasıyla tamamlamayı hedefliyoruz.” açıklamasında bulundu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ