Volkswagen Ticari Araç Yetkili Servislerinde Yeni Kampanya: Kazandıran Servis

Volkswagen Ticari Araç Yetkili Servislerinde Yeni Kampanya: Kazandıran Servis

Volkswagen Ticari Araç, garantisi biten 2 yaş ve üstü model sahiplerinin Volkswagen Ticari Araç Yetkili Servislerinde 2 yaş üstünde yaptıkları mekanik servis harcamalarını, parça, yağ ve işçilik ücretlerinde yüzde 25’e varan indirime dönüştürüyor.

Volkswagen Ticari Aracını garanti süresi bittikten sonra da Volkswagen Ticari Araç Yetkili Servisine getiren kullanıcı, ilk servis girişinde yüzde 10 indirimden yararlanıyor, mekanik servis harcaması oranında kazanacağı ek indirimlerle, sonraki ziyaretlerinde yüzde 25’e varan indirim avantajı elde ediyor.

Volkswagen Ticari Araç, 2 yaşını dolduran modellere yönelik başlattığı servis kampanyasıyla, Volkswagen Ticari Araç Yetkili Servisine her girişte, mekanik servis harcamasına bağlı olarak sürekli artan ve yüzde 25’e varan indirim olanağı sunuyor.

REKLAM ALANI

Uygulamada, 2 yaş ve üstü Volkswagen Ticari Araç sahipleri, araçları yetkili servise geldiğinde şasi bazında kayıtlı harcamaları dikkate alınarak, otomatik olarak yüzde 10 indirime hak kazanıyor. Daha sonra, 0-2 yaş arası hariç olmak üzere, Volkswagen Ticari Araç Yetkili Servislerinde yaptığı mekanik servis harcaması ile indirim oranı sürekli artıyor. Volkswagen Ticari Araç Yetkili Servislerinde toplam harcamasına göre de parça, yağ ve işçilik ücretlerinde yüzde 25’e varan oranlarda indirim kazanabiliyor.

Yetkili servise hiç gelmemiş araçlar da indirimden yararlanıyor.

Garanti sonrası Volkswagen Ticari Araç Yetkili Servisi girişi olmayan 2 yaş üstü modeller için de indirim oranı doğrudan yüzde 10 olarak belirleniyor.

Uygulama, aracın şasi numarasına bağlı kayıtları temel aldığı için, araç sahipliği değişse de aracın yeni sahibi o güne kadar elde edilen kayıtlı oranlardaki servis indiriminden yararlanabiliyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ