YENİ DAILY VE YENİ STRALIS’İ TÜRKİYE PAZARINDA

YENİ DAILY VE YENİ STRALIS’İ TÜRKİYE PAZARINDA

Iveco’nun Türkiye pazarına sunduğu Yeni Daily, bağlantı uygulaması BUSINESS UP ile hafif ticari araç segmentinde çıtayı daha da yukarıya taşıyor. Güçlü motoru ve yüksek performansı ile kullanıcılarının beklentilerini karşılayan Yeni Daily, yüzde 15 daha az yakıt tüketiyor.

Iveco Türkiye, Yeni Daily ve Yeni Stralis’i Türkiye pazarına sundu. Yeni Daily ve Yeni Stralis; Iveco markasının ana değerlerini oluşturan sürdürülebilirlik, toplam sahip olma maliyeti, teknoloji ve müşterileriyle iş ortaklığı ilkelerinin en son temsilcisi olarak Türkiye pazarına çıkıyor. Daily, 2014’te piyasaya çıktığında büyük bir etki yarattı ve dünya genelinde birçok önemli ödülün de sahibi oldu. Şimdi de Yeni Daily, BUSINESS UP uygulamasıyla segmentinde çıtayı yükseltti. Güç, çok yönlülük, performans ve dayanıklılık özellikleri ile öne çıkan Yeni Daily, yeni teknolojik özellikleriyle performansı ve konforu daha yukarıya taşıyor. Yeni Daily tüm bunları yaparken toplam sahip olma maliyetini ise minimize ediyor ve bu özellikler onu mükemmel bir iş ortağı yapıyor. Yeni Daily, her yeni modelinde daha güçlü motorla yola çıkıyor. Güçlü motorunun sergilediği üstün performans Yeni Daily’yi rakipsiz kılıyor. Yeni Daily’nin 3.5 tonluk Euro 5 modelleri 126 ilâ 170 beygir gücünde, 410 Nm torklu 430Nm motorlarını barındırıyor. 7 tonluk Euro 6 modellerinde ise 3 litrelik, 180 beygir gücünde, 430 Nm torklu serinin en iyi motoru bulunuyor.

REKLAM ALANI

Gürültü seviyesi azaldı

Yeni Daily’nin kabininde konfor ve fonksiyonellik arttı. Önceki modellerden daha sessiz kabinde gürültü seviyesi 4 desibel azaldı. Gürültü seviyesinin azalması ile aracın akustiği gelişirken ses tanımada yüzde 8’lik bir artış yakalandı. Kabinde deri direksiyon simidi, mavi koltuk kılıfları ve yeni tekstil köpük baş yastıkları bulunuyor. Kabin düzeni, erişilebilirlik göz önünde bulundurularak 18 taneye kadar çıkarılabilen saklama kapları için revize edildi. Fonksiyonel kontrol paneli, bağlı bir iş istasyonu yaratmak için yeni özellikler içeriyor. Yeni Daily, “DAILY BUSINESS UP” uygulamasıyla bağlantı kavramını bilgi-eğlence sisteminin ötesine geçiren ilk hafif ticari araç olma özelliğine sahip. DAILY BUSINESS UP, Sürüş Tarzı Değerlendirmesiyle (DSE) müşterinin Sürüş Asistanı gibi davranıyor, Sygic tarafından geliştirilen navigasyon sistemini ve interaktif kullanıcı el kitabını barındırıyor. Uygulama aynı zamanda İş Asistanı olarak da görev yapıyor. Fleetwork ile de filonun verimliliğini optimize etmeye yardımcı olarak zamanlanmış görevlerin listesini tutuyor. Tüm bunlara ek olarak 7/24 Iveco Yol Yardım hattına da doğrudan bağlantı sağlanıyor. Bütün bu özellikler Yeni Daily’nin daha düşük “Toplam Sahiplik Maliyeti” sunmasına yardımcı oluyor.

Ekonomik ve düşük bakım maliyeti

Yeni Daily’deki yaratıcı çözümler motorun ve sürüş teknolojilerinin birleşmesiyle yakıt tüketiminde Euro 5 modellerle karşılaştırıldığında yüzde 8’e varan sıra dışı bir düşüş sağlıyor. Buna ek olarak sürücünün gerçek zamanlı önerileri (Sürüş Tarzı Değerlendirmesi/DSE) takip etmesi sonucunda da yüzde 15’e varan bir yakıt tasarrufu sağlıyor. Optimize edilmiş fren sistemi, yeni ve daha dayanıklı fren balataları Yeni Daily’de daha verimli ve sağlam. Bütün bunlar, düşürülen bakım aralıklarıyla uyumlu hale getirildiğinde aracın işler durumda olduğu süre artıyor. Aracın görevine bağlı olarak bakım ve tamir masraflarında da yüzde 12’ye varan bir azalma görülüyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ