YENİ PARTNER KASIM’DA GELİYOR

YENİ PARTNER KASIM’DA GELİYOR
  • Lansman
  • 25 Temmuz 2018 18:04
  • A+
    A-

Yenilenen Peugeot Partner Panelvan, otomobillere yakın sürüşü, güçlü motorları ve geniş kargo alanıyla pazarda dengeleri değiştirmeye hazırlanıyor

Fransız otomotiv üreticisi Peugeot’nun hafif ticari araç pazarındaki oyuncularından Partner, yeni nesliyle yollara çıkmaya hazırlanıyor. Markanın panelvan gövde seçeneğiyle pazara sunacağı araç, yeni Rifter modelinin tasarım kodlarını devam ettiriyor.

REKLAM ALANI

SÜRÜŞ KEYFİ VE DÜŞÜK TÜKETİM

Yeni Partner Panelvan bünyesinde barındırdığı özelliklerle günlük kullanım konforunu üstün fonksiyonellik ve çok yönlü kullanım özellikleriyle harmanlıyor. Sınıfında bir ilk olan ve standart olarak sunulan Peugeot i-Cockpit de dahil olmak üzere kapsamlı sürüş destek sistemlerine kadar uzanan son derece zengin bir donanımla yollara çıkacak olan yeni Peugeot Partner Panelvan, kullanıcılara tamamen yeni bir sürüş deneyimi vaat ediyor. Göz alıcı ve dinamik tasarımıyla hafif ticari araç segmentine farklı bir yorum getirmeye hazırlanan yeni Peugeot Partner Panelvan yüksek verimlilik seviyesine sahip performanslı motorlarıyla yakıt ekonomisi ve sürüş keyfini aynı potada eritiyor. Geniş ve konforlu yaşam alanıyla günlük kullanımları keyfe dönüştüren yeni Peugeot Partner Panelvan; yüksek kapasiteli, fonksiyonel ve çok yönlü kargo alanıyla hobi veya iş amaçlı kullanımları da en iyi şekilde destekliyor. Yeni Peugeot Partner Panelvan verimli motorları, zengin konfor ve güvenlik donanımları ve fonksiyonel yapısıyla Kasım 2018 itibariyle uluslararası pazarlarda satışa sunulacak.

FONKSİYONELLİK ODAKLI MİMARİ

Gerçek bir ulaşım aracı olan ticari aracın, çekici ve heyecan uyandıran bir görünüm sunması gerekiyor. Bu nedenle yeni Peugeot Partner Panelvan dinamik ve iddialı bir görünüm sergiliyor. Yeni Peugeot Rifter’in tasarım kodlarını devam ettiren yeni Peugeot Partner Panelvan böylece güncel Peugeot ürün gamının bir parçası olduğunu görünümüyle vurguluyor. Diğer Peugeot modelleri gibi yeni Partner Panelvan’da da merkezi ‘Aslan’ logosu ile dikey konumlu ön ızgaraya sahip ön yüz, güçlü ve dinamik bir görünüm sergiliyor. Ön görünümde başlayan dinamizm ve güçlü karakter yan gövde boyunca devam ederek arka kısma kadar uzanıyor. Kısa motor kaputu, yüksek omuz çizgisi ve kısa ön ve arka uzantılar, sportif ve dinamik tasarımı daha da güçlendiriyor. Arka tampon şekli ile yüklemeyi kolaylaştırırken optimum koruma sağlıyor. Standart versiyon 4,40 metre uzunluğa ve 1,81 metre yüksekliğe sahipken versiyona bağlı olarak 3,30 metreküp ile 3,80 metreküp arasında bir kargo alanı kullanıma sunuyor ve gerektiğinde 2 adet Euro paleti taşıyabiliyor. Uzun versiyon 4,75 metre uzunluğu (+35cm) ve 2.16 metre yüksekliği ile 3,90 metreküp ile 4,40 metreküp arasında bir kargo alanı kullanıma sunuyor. Yeni Peugeot Partner Panelvan, 650 kilograma varan yük taşıma kapasitesiyle ticaret uzmanının günlük taşıma gereksinimlerini rahatlıkla karşılıyor.

KABİN İÇİNDE 113 LİTRELİK ALAN

Markanın güncel modellerinde olduğu gibi yeni Peugeot Partner Panelvan de başarısını kanıtlamış EMP2 platformu üzerine yükseliyor. Standart versiyonun 10,82 metrelik ve uzun versiyonun 11,43 metrelik dönüş çapı dar alanlarda rahat bir manevra imkanı sunuyor. Standart olarak sunulan altı adet sabitleme kancaları yüklerin sabitlenmesini kolaylaştırıyor. 12 Volt soketi ve 6 LED aydınlatma birimiyle kargo alanının fonksiyonelliği destekleniyor. Donanım versiyonuna bağlı olarak sunulan Multiflex koltuk sistemi sayesinde ticari kullanıcılar arka kısmın tamamını kargo alanı kullanırken ön tarafta üç kişi oturabiliyor. Yine bu koltuk sistemi sayesinde 500 litre daha fazla kargo alanı ve standart versiyonda 3,09 metre, uzun versiyonda 3,44 metre kargo uzunluğu sunuluyor. Ön koltuk sırasının ortadaki koltuk sırtlığının öne doğru katlanmasıyla mobil bir ofis ortamı oluşturulabiliyor. Masaya dönüşen koltuk sırtlığının sola veya sağa eğim özelliği kullanım kolaylığını daha da desteklerken iki adet torpido gözü, kapı cepleri ve tavan rafları da dahil 113 litreye varan kabin içindeki çeşitli göz ve saklama alanları, küçük eşyaların neden olabileceği karmaşanın önüne geçiyor. Üstteki torpido gözünde ise entegre edilen kablo ile 15 inç büyüklüğünde bir bilgisayar kapalı bir alanda güvenli bir şekilde şarj edilebiliyor.

İKİ BENZİNLİ ÜÇ DİZEL MOTOR

Yeni Peugeot Partner Panelvan, iki farklı güce sahip 1.2 PureTech benzinli motor seçeneğiyle sunulacak. PureTech 130 beygir S&S EAT8 (2019 itibariyle devreye alınacak) ve manuel şanzımanlı PureTech 110 beygir S&S olmak üzere her iki benzinli motorda da emisyonları düşürmek üzere benzinli partikül filtresine yer veriliyor. Dizel kullanıcılar için 75 beygir, 100 beygir ve 130 beygir olmak üzere üç adet BlueHDi motor sunuluyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ