Yeni T Serisi ile çıtayı yükseltiyor

Yeni T Serisi ile çıtayı yükseltiyor
  • Genel
  • 25 Şubat 2019 10:13
  • A+
    A-

Thermo King’in yeni T Serisi, güvenilirlik, performans ve düşük işletme maliyetleri ile sektörde yeni standartları belirliyor.

Thermo King’in dizel kamyon ailesinin üyesi T-serisi modelleri, verimlilik ve performansı ile müşterilerine sürdürülebilir çözümler sunmaya devam ediyor. Sessiz çalışması, düşük yakıt tüketimi, azaltılmış çevresel etkisi ve 55 dereceye kadar kanıtlanmış performansı ile T Serisi, Thermo King’in pazar liderliğini haklı çıkartacak özellikleriyle dikkat çekiyor. Yeni T Serisi, güvenilirlik, performans ve düşük işletme maliyetleri ile sektörde yeni standartları belirliyor. T Serisi, yüksek performans için geliştirilirken, kabin içinden kontrol sistemiyle kolay ve hatasız bir kullanım avantajı da sağlıyor. Maksimum verimlilikle optimum performansı sunan ünite, daha düşük egzoz emisyonu ile daha düşük karbon salınımına sahip.

DÜŞÜK YAKIT TÜKETİMİ 

REKLAM ALANI

Thermo King, T-Serisi’nde maksimum verimlilik sunarken aynı zamanda performanstan ödün vermeden daha düşük yakıt tüketimi sağlar. T-1200R modellerinde bulunan ETV valfi sayesinde ünite içinde istenilen sıcaklığı sabitleyerek yakıt tasarrufu sağlamasının yanında taşınan ürünün kalitesini korumaya yardımcı olmaktadır. Ayrıca TSR ve TSR-3 kumanda panel sistemi yakıt tasarrufunu artıran özelliklere sahip olduğundan daha düşük işletme maliyeti oluşturmaktadır. Thermo King T-serisi üniteleri, uzun ömürlü krank mili yatakları ile X426 C5 ve X430 C5 kompresörlere sahiptir. Daha fazla pompalama kapasitesine sahip yeni kompresörler daha yüksek hacimsel verim imkanı sağlamaktadır. Opsiyon olarak tercih edilebilen Whisper gürültü önleyici kit, şehir içi dağıtımda ve sessizlik istenen bölgelerde rahat bir kullanım sağlıyor. Thermo King’in akustik laboratuvarlarında kapsamlı testlerle geliştirilen T-Serisi Whisper, en zorlayıcı şartlarda dahi soğutma kapasitesinden ödün vermeden sessiz bir performans sağlıyor. Ürün, mikro kanal teknolojisine sahip daha büyük kondansatörlerin, düşük gürültüye sahip fanların ve ses yalıtım malzemelerinin kullanılmasıyla daha sessiz hale getirildi. Ayrıca düşük gürültü sınıfına giren rakiplerine göre de %20 daha sessiz olmasıyla öne çıkıyor.

ŞİFRELİ KORUMA

Yeni T Serisinde grafikli ekran görüntüsü kullanım kolaylığı sağlarken, ünitenin emniyetli şekilde çalışmasını sağlayan alarm sistemleri de bulunuyor. Bakım zamanı için hatırlatıcıların bulunduğu ünitenin elektrik ve motor aksamına kolaylıkla ulaşılabiliyor. Ünitede bulunan TSR ve TSR 3 kumanda panelinde bulunan kilitlenebilir tuş takımı, dizel/elektrik otomatik geçiş, ayar noktası uyarısı, ünitenin emniyetli şekilde çalışmasını sağlayan alarm sistemleri, dizel motor ve elektrik stand-by modu, saat sayaç ekranı, DAS (veri toplama sistemi) ve TracKing (uydu takip sistemi) özelliği ile şifreli koruma gibi geliştirilmiş birçok özelliği sayesinde etkin şekilde kullanılmaktadır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ