Yenilenen Navara Artık Daha Konforlu

Yenilenen Navara Artık Daha Konforlu
  • Genel
  • 9 Temmuz 2019 13:56
  • A+
    A-

Nissan Navara’nın yepyeni manuel şanzımanı 2020’de yollara çıkmaya hazırlanıyor. Yeni şanzıman, daha kısa vites kolu kullanımı, gelişmiş senkronizasyon ve daha az titreşim sayesinde vites değiştirme ve iyileştirme konusunda büyük bir gelişme sunuyor.

 Yeni şanzıman ile ilk sıraya yerleştirilmiş geri vites, daha yüksek yakıt verimliliği, daha sessiz bir kullanım ve yeni vites oranları ile daha geleneksel bir vites değiştirme düzenine sahip. Ayrıca, geliştirilen 7 ileri şanzımanda, konfor, iyileştirme ve yanıt verme konularında iyileştirmeler yapıldı.

Üst Düzey Güvenlik

REKLAM ALANI

Navara gücünden ödün vermeden konfor ve güvenlik alanında kendini geliştiriyor.  Arka yüksekliği de 25 mm yükseltilirken yük kapasitesi 45 kg arttırıldı. Ön süspansiyon modifikasyonları, düşük hızlı manevralarda daha hafif ve daha konforlu yol tutuşu ile direksiyon çabasının azaltılmasını sağlıyor. Arka süspansiyondaki 25 mm’lik asansör ve 2 kademeli helezonik yay, daha zorlayıcı bir duruşa sahip olan araç duruşunu güçlendiriyor.

Akıllı pick-up Navara

Bu yılki model için dikkate değer diğer özellikler arasında Intelligent Trailer Sway Assist bulunuyor. Bu yeni sistem, araçtaki römorku tespit edip aracı ve treyleri tekrar kontrol altına almak için teker frenlemede ve tork azaltmada dakika düzeltmeleri yaparak römorkun sallanmasını öngörerek sürücüye büyük bir konfor sağlıyor. Akıllı Acil Durum Frenlemesi, Yokuş Kalkış Desteği, Yokuşta İniş Kontrolü ve Akıllı Çevre Görüntüleme Monitörü tekrar dahil edilerek Navara’yı en son teknolojiyi içeren çok amaçlı bir pick-up’a çeviriyor.

Geliştirilmiş süspansiyondan gelen yüksek duruşun yanı sıra, Navara serisinde yeni jant tasarımları da sunuluyor. 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ