Yuasa, Motosiklet Kullanıcılarının Enerjisine Güç Katıyor!

Yuasa, Motosiklet Kullanıcılarının Enerjisine Güç Katıyor!
  • Genel
  • 31 Ağustos 2021 12:59

İnci Holding ile Japon GS Yuasa’nın iştiraki İnci GS Yuasa, motosiklet akü pazarında dünya lideri olan Yuasa markası ile Türkiye’deki motosiklet kullanıcılarına güçlü performans sunuyor. ‘Kazandıran performans’ mottosuyla yola çıkan Yuasa’nın motosiklet kullanıcılarına özel olarak tasarladığı akü seçenekleri hem sürücülere güvenli yolculuk vadediyor hem de motosikletlerin ömrünü uzatıyor. Markanın ürettiği bakım gerektirmeyen, yüksek performanslı ve uzun ömürlü motosiklet akülerine www.yuasa.com.tr sitesinden ulaşmak mümkün.

Türkiye’de otomotiv tedarik sanayinin köklü firması İnci Holding ile dünya akü devi Japon GS Yuasa iştiraki olan İnci GS Yuasa, motosiklet sürücülerinin ihtiyaçlarına cevap verecek Yuasa markalı ürünleriyle ‘kazandıran performans’ sunuyor. 2018 yılında Türkiye’deki motosiklet sürücüleriyle buluşan Yuasa markalı ürünler, dünyada motosiklet akü pazarında lider konumda bulunuyor.

İnci GS Yuasa İcra Kurulu Direktörü Cihan Elbirlik, motosiklet kullanımının artık bir hobi olmaktan çıkarak hızlı ve kaliteli bir ulaşım için tercih edildiğini belirterek, Yuasa markalı akülerin hem motosiklet tutkunlarının bu ihtiyacına başarılı bir şekilde cevap verdiğini hem de yüksek performansıyla güvenli bir yolculuk sunduğunu ifade etti: “Yuasa, motosiklet akü pazarında bir dünya markası. Uzakdoğu’da ise açık ara pazar lideri ve aynı zamanda birçok OEM markasının da tedarikçisi konumunda. Global pazarlarda ürün performansı açısından referans olarak kabul ediliyor. İnci GS Yuasa olarak 2018 yılında Yuasa markalı Japon teknolojisine sahip aküleri Türkiye yollarına çıkardık. Çıktığımız bu yolda ihtiyaçları göz önüne alarak ilerledik. Seyahat araçlarındaki teknik farklılıklar, tercih edilmesi gereken akünün de belirleyicisi oluyor. Pandemiyle birlikte artan bireysel yolculuk talebi ve buna paralel olarak yükselen motosiklet kullanımı da dikkate alındığında motosikletin hız randımanına ve çalıştırılmasına önemli bir etkisi olan akünün değeri bu noktada bir kez daha kendini gösteriyor. Bu nedenle motosiklet pazarında da sürücülerin en temel ihtiyaçlarına cevap verecek nitelikteki Yuasa akülerimizle, kalite anlayışından ödün vermeden yüksek performans verimiyle yola çıkanların yanındayız.“

Daha fazla gücü daha az bakımla sunan Yuasa aküleri; motosikletten ATV ve UTV’lere, Jet Ski’den motorlu su araçları ve kar kızağına kadar pek çok araçta kullanılabiliyor. İnci GS Yuasa, üretim aşamasında başlayan testler ve satış sonrasında sağlanan destekle müşterisine en doğru seçeneği ulaştırıyor.

Yuasa Akülerle Uzun ve Maksimum Performans Garantisi

Premium segmente hitap eden ve Japonya’da üretilen YTZ seri aküler; yüksek marş basma gücü, uzun ömür, maksimum performans ve bakım gerektirmeyen kolay kullanımıyla motosiklet kullanıcılarının yanında oluyor. Ayrıca sızdırmaya karşı özel koruma kapakları, titreşime dayanıklı özel aktif malzeme, maksimum marş gücünü destekleyen geniş plaka ızgara dizayn, AGM separatörler ve polipropilen kapak ve mahfaza YTZ aküleri diğerlerinden ayrıştırıyor. Yuasa motosiklet akülerine kolay ulaşım konusundaki tüm detayları www.yuasa.com.tr internet sitesinden öğrenebilir, akünü bul uygulamasıyla aracınıza uygun aküyü saniyeler içerisinde bulabilirsiniz.

Motor Yarışlarında Birincilik Bayrağı

Yuasa, 2013’ten bu yana MotoGP yarışlarının ve HRC Repsol Honda Takımı ile MotoGP şampiyonu Marc Márquez’in sponsoru. 2019’da altıncı MotoGP şampiyonluğunu kazandıktan sonra bu yıl da MotoGP pistlerinde yerini alan Marc Marquez, yarışlarda Yuasa’dan gücünü alarak tozu dumana katmaya devam ediyor. Yuasa, yıllara dayanan tecrübesini, alanında uzman isimlerle paylaşarak motor yarışlarında da birincilik bayrağını taşımayı sürdürüyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ