Allison ve IVECO Astra, Global Enerji projelerinde Birlikte Çalışıyor

Allison ve IVECO Astra, Global Enerji projelerinde Birlikte Çalışıyor
  • Genel
  • 7 Ekim 2019 15:19

Ağır ticari araç üreticisi IVECO, dünyanın en zorlu şantiyeleri için Allison tam otomatik şanzımanlara yöneldi.

Artık Beraberler Çalışıyorlar

Allison Transmission ve IVECO Astra, yakın zamanda Ürdün’deki Attarat Um Ghudran petrol madeni ve elektrik santrali projesi ile Tanzanya’daki Kinyerezi doğalgaz santrali gibi dünyanın en zorlu iki şantiyesini göreve hazır araçlarla desteklemek için bir araya geldiler.

Ürdün’ün ağır yük taşımacılığı şirketi Orient Ağır Nakliye, yüksek performanslı araç ihtiyaçları için filosunu Allison tam otomatik şanzıman donanımlı IVECO ağır hizmet kamyonları ile güçlendirdi.

Daha Donanımlı Araçlar İçin Birleştiler

Allison tam otomatik şanzıman, tekerleklere daha fazla güç sağlamak, olağanüstü yol tutuş, manevra kabiliyeti ve hızlı ivmelenme sunmak için motor torkunu sarsıntısız bir şekilde arttırıyor.

Allison şanzıman donanımlı Astra HD9 kamyonların kullanım kolaylığı, sürücünün vites değiştirme endişesi yaşamadan yol koşullarına konsantre olmasını sağlıyor.

Allison Transmission Uygulama Mühendisi Bruno Re, açıklamasında; “300 tonun üzerinde yük çeken sürücüler, salyangoz hızında ilerlemek zorunda kalıyor. Uzun mesafelerdeki eğimleri ve aşırı sıcakları aşmak için yüksek kapasiteye ihtiyaçları oluyor. Allison şanzımanlar, bu görevleri yüksek performans ile yerine getiriyor” diye belirtti.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ