ISUZU’DAN IAA ÇIKARMASI

ISUZU’DAN IAA ÇIKARMASI

Fuarda 6 farklı otobüs modelini tanıtan Anadolu Isuzu, global vizyonunu açıkladı. Markanın Satış ve Pazarlama Direktörü Tamay, yenş pazarlar için uygun çözümler üreteceklerini söyledi
iaa-hannover-isuzu-showu1

Almanya’nın en önemli ihtisas fuarlarından biri olan IAA Ticari Araçlar Fuarı’na katılan Anadolu Isuzu, sergilediği 6 otobüs modeliyle show yaptı. Şirketin Satış ve Pazarlama direktörü Fatih Tamay, Anadolu Isuzu’nun istikrarlı ve sürdürülebilir büyümesi için gerekli yeni “Global Vizyon” hakkında açıklamalarda bulundu.

iaa-hannover-isuzu-showu3

Azim ve kararlılık

Global vizyon ile ihracattaki ülke sayısının artacağını sözlerine ekleyen Tamay, “Bu global vizyon elbetteki şirketin önceki ihracat başarıları ve tecrübesi üzerine inşa edilecek. Ancak yeni vizyonumuz ile geçmişe kıyasla biraz daha farklı bir yaklaşım içerisinde olacağız. Daha global bir vizyon olarak tanımladığımız yaklaşım aslında markayı ve şirketi sınırlarının ötesine taşıyacak azim ve kararlılığı ifade ediyor.Bir yandan yeni global pazarlara açılırken, diğer yandan bu yeni pazarlara en uygun çözümleri üretmeyi hedefleyeceğiz” dedi.

iaa-hannover-isuzu-showu5

Ödüllü Citiport

Isuzu Citiport ile, 2015 yılında European Coach Week uluslararası büyük jürisi tarafından Avrupa’nın “En Konforlu ve Ergonomik Otobüsü” ödülü kazanan marka, fuarda amiral gemisi Turquoise, Novo ve 9,5 metrelik Visigo ile boy gösterdi. Anadolu Isuzu, kentiçi toplu ulaşım segmentinde ise üç modeline yer verdi. 7.5 metrelik Novociti, 9.5 metrelik Citibus ve 12 metrelik “ödüllü” Citiport da IAA Ticari Araçlar Fuarı’nda sergilendi.

iaa-hannover-isuzu-showu4

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ