AllisonTransmission, Türkiye turuna Güney’de devam ediyor

AllisonTransmission, Türkiye turuna Güney’de devam ediyor
  • Genel
  • 10 Aralık 2019 15:35
  • A+
    A-

Turizm ve personel taşımacılığı alanında ön plana çıkan 7 ve 8 metre midibüslerde tam otomatik şanzımanın avantajlarının altını çizen AllisonTransmission,Türkiye’yi dolaşarak taşımacılık şirketlerininAllison tam otomatik şanzımanı deneyimlemelerini sağlıyor.

Turizm, personel ve öğrenci taşımacılığı alanlarında tercih edilen 7 veya 8 metre midibüslerde tam otomatik şanzımanlar, hem yolcular hem de kullanıcılar için pek çok avantaj sağlıyor. Bu doğrultuda AllisonTransmission, Türkiye’de daha konforlu ulaşım için tam otomatik şanzıman kullanımını yaygınlaştırmayı hedefliyor.

7 metre Otokar Sultan Comfort midibüsü AllisonT 2100™ xFE™tam otomatik şanzıman donanımı ile Türkiye turuna çıkartan AllisonTransmission,son olarak Adana, Mersin ve Gaziantep’te turizm taşımacılığının uzmanları ile bir araya geldi.

REKLAM ALANI

Satış Sonrası Ağı Geliştiriyoruz

Akdeniz ve Güney Doğu illerinin turizm taşımacılığında önemine değinen AllisonTransmission Türkiye ve Ortadoğu Bölge Direktörü Atak Talas; “Öncelikle İstanbul’dan başladığımız turumuza, İç Anadolu bölgesi ile devam ettik. Sonrasında ise Adana, Mersin ve Gaziantepillerindeki turizm taşımacılığı filoları ile sürüşler gerçekleştirdik” diye belirtti.

Atak Talas, bu bölgede satış sonrası hizmetlerini de geliştirdiklerinin altını çizdi; “Gaziantep’te ayrıca Otokar araçlar için satış sonrası hizmetleri sunan Bilmak Otomotiv, AllisonTransmission’ın da yetkili servisi olarak hizmet sağlıyor. Bölgede artan şanzıman popülasyonumuz doğrultusunda satış sonrası ağımızı da geliştiriyoruz” dedi.

Allison donanımlı Otokar Sultan otobüsü test eden taşımacılık profesyonellerinin sürüş konforu ve manevra kabiliyetlerinden memnuniyetlerini belirten AllisonTransmission Türkiye Pazar Geliştirme Müdürü Burak Kazar ise; “Hali hazırda manuel şanzıman kullanan sürücüler ile sürüşler gerçekleştirdik. Genel anlamda sürücülerde tam otomatik şanzımanların çekiş gücüne karşı bir ön yargı olabiliyor. Şanzımanlarımızı deneyimledikten sonra, motora kesintisiz güç aktarılması sayesinde sunulan ivmelenme ve çekiş gücünü takdir ediyorlar. Ayrıca dar sokakları olan güzergahlarda manevra kabiliyetinden de çok memnun kaldılar” şeklinde açıkladı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ