Aşırı ısınmaya karşı Petronas Syntium

Aşırı ısınmaya karşı Petronas Syntium

Petronas’ın global madeni yağ üretim ve pazarlama faaliyetlerini yürüten Petronas Madeni Yağlar, CoolTech teknolojili ürün grubu Petronas Syntium ile motoru aşırı ısınmalara karşı koruyor.


Petronas Syntium 7000, Petronas Syntium 5000, Petronas Syntium 3000 ve yarı sentetik Petronas Syntium 800’den oluştuğunu bildiren Petronas Madeni Yağlar Türkiye Genel Müdürü Burak Işıldak, ürün grubunun dizel, benzinli, atmosferik, aşırı beslemeli, yüksek performanslı ya da düşük emisyon değerlerine sahip tüm modern motor seçeneklerinin gereksinimlerini karşıladığına dikkat çekti. Syntium ürün grubunun CoolTech teknolojisi sayesinde en ekstrem şartlarda bile motorun aşırı ısıyla başa çıkabilmesini sağladığını belirten Işıldak “Bu sayede modern sürüş koşulları sebebiyle çok fazla baskıya maruz kalan motorun kritikbileşenlerinin hasar görmesini engelleyip oluşabilecek yüksek maliyetli hasarların önüne geçiyor. Aşırı ısıdan etkilenebilen motor parçalarının üzerinde oluşan baskı ve ısıyı emerek transfer eden CoolTech teknolojisi, motor içerisindeki sı-caklığı dengeleyerek araç performasını koruyor” diye konuştu.

27 ÜLKEDE 30 OFİSİ BULUNUYOR

Petronas Madeni Yağlar’ın küresel çapta yaklaşık 80 pazarda otomotiv ve endüstriyel madeni yağ ürünleri üretip pazarlamasını yaptığını bildiren Burak Işıldak, merkezi Kuala Lumpur’da bulunan ve 27 ülkede yaklaşık 30 pazarlama ofisine sahip Petronas Madeni Yağlar’ın 1993’ten beri Türkiye’de hizmet verdiğini anlattı. Türkiye’de satış ve satış öncesi ve sonrası mühendislik desteği verdiklerini söyleyen Işıldak, “Binek otomotiv, ağır hizmet (kamyon, iş makinası gibi) taşıtları ve endüstriyel sektörünün ihtiyaçlarına uygun en üst kalite yağ ve gresleri temin ediyoruz. Türkiye’nin bütün bölgelerinde bayi yapılanmamız mevcut. Bugün itibarıyla 19 bayi ile yağlarımızı yurt geneline ulaştırıyoruz. Türkiye’de, son dört yılda olduğu gibi çift haneli rakamlarla büyümemizi gerçekleştiriyoruz. Yurt içi ve dışında hedeflediğimiz performansla pazar payımızı artırıyoruz” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ