Bireysel yatırımcıların tercihi de MAN

Bireysel yatırımcıların tercihi de MAN

‘Yaşam boyu iş ortağı’ olarak gördüğü müşterilerine üstün nitelikli araçları, değerini koruyan ikinci el ve satış sonrası hizmetleri ile güven veren MAN; kurumsal firmalar kadar, bireysel yatırımcıların da gözdesi olmaya devam ediyor. Yıllardır filolarında hizmet veren MAN araçlarının hem araç hem de hizmet kalitesinden memnun olan bireysel yatırımcılar Serkan Özcan ve Bekir Yılmaz, yeni araç yatırımlarında da yine MAN’ı tercih etti. Taşımacılık sektöründe faaliyet gösteren Serkan Özcan ve Bekir Yılmaz, Ankara Akyurt’taki MAN Tesislerinde düzenlenen teslimat töreni ile göz kamaştıran gri metalik renkteki yeni çekicilerini teslim aldı. 

“MAN kamyon ve çekicileri, en büyük gücümüzü oluşturuyor”

1985 yılından bu yana orman ürünleri, maden ve taşımacılık alanında faaliyet gösterdiklerini belirten Serkan Özcan, araç filosuna 1 adet MAN TGX 18.510 LLS 4×2 GX kabinli yeni model çekici kattı. MAN ile iş birliği yapmaktan duydukları memnuniyeti vurgulayan Özcan; “36 yıldan beri müşterilerimize en iyiyi sunmanın gayretiyle çalışıyoruz. Kastamonu’nun en büyük ağaç entegre tesislerine tomruk ve nakliye alanlarında tedarik sağlamanın yanında, aynı zamanda maden sektöründe de Hanönü Taşıyıcılar Kooperatifi bünyesinde Karadeniz hattında taşımacılık faaliyeti yürütüyoruz. Hizmet verdiğimiz sektörler zor ve ağır sektörler. Dolayısıyla kullandığımız araçların dayanıklılığı büyük önem taşıyor. Bu konuda da MAN kamyon ve çekicileri, 15 yıldır en büyük gücümüzü oluşturuyor. Hem araçların sahip olduğu özellikler hem de MAN’ın verdiği satış sonrası hizmetlerden büyük memnuniyet duyuyoruz. İnşallah bundan sonra da yine bu iş birliğimiz artarak devam eder” dedi.

REKLAM ALANI

“MAN ile yol arkadaşlığı yapmaktan çok mutluyuz”

Filosuna kattığı 1 adet MAN TGX 18.510 LLS 4×2 GX kabinli, yeni model çekiciyi teslim alan Bekir Yılmaz ise, törendeki konuşmasında şunları söyledi: “30 yıldan beri taşımacılığın yanı sıra besi ve hayvancılık alanlarında ticari hayatın içindeyiz. Taşımacılık alanında üyesi olduğumuz Taşköprü Taşıyıcılar Kooperatifi ile uzun yıllardan beri faaliyet yürütüyoruz. Taşımacılık sektöründe güven ve kalite çok önemli, temel ilkelerdir. Bu güveni sağlamanın yolu ise, verdiğiniz sözü tutmanız ve teslimatınızı zamanında yapmanızdan geçer. Bunun için de markasına, kalitesine ve yol arkadaşlığına güvenebileceğiniz araçlara ihtiyacınız var. Biz, 2006 yılından beri MAN ile yol arkadaşlığı yapmaktan çok mutluyuz. Bugün de bu yol arkadaşlığımıza yeni bir halka ekledik. MAN araçları, sadece üstün nitelikleri ile değil aynı zamanda markanın sunduğu satış sonrası hizmetler ile fark yaratıyorlar. Bu yüzden de ‘MAN ile devam’ dedik.”

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ