BMW’nin pick-up’ı Göz Dolduruyor

BMW’nin pick-up’ı Göz Dolduruyor
  • Genel
  • 10 Temmuz 2019 11:42

BMW stajyerleri tarafından Münih tesisindeki Konsept Araç ve Model Teknolojisi bölümleriyle işbirliği içinde gerçekleştirilen ve türünün benzersiz bir örneği olan pick-up ,X ailesine büyük yenilik katıyor. 

340 hp BMW X7 xDrive40i’nin sürüş teknolojisini beş kişilik lüks bir araç konseptiyle birleştiriyor. BMW özel pick-up için tavanda, arka kapılarda ve yükleme yatağında CFRP teknolojisini kullanarak ağırlığı 200 kg azaltmayı başarmış.

Sofistike ince cilalı ahşap kaplaması, yüksekliği ayarlanabilir iki seviyeli hava süspansiyonu ve çok sayıda yüksek sınıf ekipman detayı sunan el yapımı yükleme alanı, BMW X7 Pick-up’ı günlük kullanım için ideal bir yol arkadaşı yapıyor.

Lüks bir ambiansa sahip beş kişiye hizmet veren yolcu kabininin arkasında, BMW X7 Pick-upbüyükçe bir yükleme alanı sunuyor. Yükleme alanının uzunluğu 140 cm (kapalı) ila 200 cm (açık) arasında değişmekte. SLS 3D baskı parçalarından üretilen yüksek kaliteli, el yapımı tik ağacı kaplaması ve SLS 3D baskı parçalarından üretilen parapet elemanları, tutma yerleri ve döşeme şeritleri ile etkileşime girdiğinde, stajyerlerin halihazırda ne kadar yenilikçi gücü, yetkinliği ve teknik hassasiyeti gösterdiği açıkça ortaya çıkıyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ