DAF CF Electric, Elektrik Gücüyle 150.000 Kilometre Katetti

DAF CF Electric, Elektrik Gücüyle 150.000 Kilometre Katetti
  • Genel
  • 23 Aralık 2019 11:46

Sadece elektrik gücüyle 150.000 kilometre, dünyanın çevresinin neredeyse dört katı mesafeye eşdeğer. İşte bu, bazı müşterilerinin sahip olduğu CF Electric araçları sayesinde DAF’ın kazandığı kapsamlı pratik deneyimin ta kendisi.

DAF CF Electric Haziran ayında, Avrupa’da yenilikçi ve sürdürülebilir lojistik hizmetlerine yönelik gelecek vaat eden ve yeni teknolojiler kullanma konusunda saygın bir ödül olan Green Truck Logistics Solution 2019 ödülüne layık görüldü.

Haftada 7 gün, günde 18 saat


DAF müşterileri olan Hollandalı Jumbo, Simon Loos ve Tinie Manders Transport ile Alman Rhenus Group şirketlerinin filolarında birer CF Electric yer alıyor.Ayrıca Tinie Manders’ta bu elektrikli kamyon çok yoğun bir şekilde kullanılıyor. Çekici şu ana kadar 30.000 kilometreden fazla yol yapmış durumda ve haftanın yedi günü sabahın altısından gece yarısına kadar çalışıyor.Çoğu zaman Eindhoven bölgesindeki kısa yolculuklarda kullanılıyor. Tinie Manders Transport’un eş yöneticisi Eveline Manders, şöyle diyor:

“CF Electric, diğer tüm DAF kamyonlar kadar güvenilir.Elektrikli bir kamyonun planlaması ve kullanımı farklı bir düşünce yapısı gerektiriyor.Kamyonu rotaya uydurmaktan ziyade, rotayı kamyona uygun şekilde planlamanız gerekiyor.Ayrıca kamyonu en iyi şekilde kullanmak için yükleme ve boşaltma sırasında pilleri şarj edebiliyor olmanız da önemli.Bu iki konuya dikkat ederseniz elektrikli kamyon şehir içi dağıtımda mükemmel bir alternatif olabilir.”

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ