DAF GLOKAL’den 10 araçlık teslimat

DAF GLOKAL’den  10 araçlık teslimat

Suzuki ile otomotiv, motosiklet ve deniz motorları sektörüne hızlı bir giriş yapan Doğan Holding, ağır vasıta pazarında da DAF Glokal ile büyümesine hızla devam ediyor

Doğan Holding, bünyesinde faaliyete geçen Ağır Ticari Araç pazarına Glokal Motorlu Araçlar ile hızlı giriş yapıyor. DAF’ın Türkiye’de yeniden yapılanma stratejisi doğrultusunda İstanbul’dan başlayarak yapılanmasını sürdüren DAF Glokal İlk araç teslimatlarını gerçekleştirdi. 2017 yılının ilk araç teslimatını Çebiler Uluslararası Nakliyat ile Medetoğlu Uluslararası Nakliyat firmalarına toplam 10 adet çekici ile gerçekleştiren şirketin Yönetim Kurulu Murahhas Aza ve Genel Müdürü Ümit Karaarslan konuşmasını şöyle sürdürdü:

Hedef yüzde 6 pazar payı

“Anadolu yakasında Orhanlı-Tuzla mevkiinde yaklaşık 1800 metrekare alanda satış ve servis hizmetine başladık. Ayrıca Glokal AŞ olarak Koşuyolu’nda bulunan merkezimizde de satış hizmeti vermeye devam ediyoruz. Öte yandan önümüzdeki kısa dönem içinde Avrupa yakasında DAF marka çekici ve kamyon modelleri için satış, servis ve yedek parça hizmetine başlayacağız. 2018’e kadar yüzde 6 olmasını hedeflediğimiz DAF Türkiye Pazar payını, 2019 yılında yüzde 10 seviyesine çıkaracağız. Çebiler ve Medetoğlu gibi sektörün en önemli isimlerinin markamızı tercih etmelerinden büyük memnuniyet duyuyoruz. Müşteri memnuniyetimizin sürekliliğini sağlamak için tecrübeli ekibimizle birlikte özellikle satış sonrası hizmetlere ayrı bir önem veriyoruz. ”

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ