Doblo ve Fiorino’da En Uzun Gece Fırsatı!

Doblo ve Fiorino’da En Uzun Gece Fırsatı!

Fiat Professional, “En Uzun Gece” indirimini bu yıl da en cazip şekilde sunuyor. Fiat sahipleri, 21 Aralık tarihinde hayata geçecek kampanya ile Doblo ve Fiorino alımlarında kilometrelerce indirim kazanıyor.

Üstelik kilometre üzerinden sağlanan ve 5 bin TL’ye varan bu indirimi 0.49 faizli kredi ile birlikte kullanabiliyorlar. Fiat Professional, ses getiren “21 Aralık / En Uzun Gece”indirim kampanyasını bir kez daha hayata geçiriyor.

0.49 Faizli Kredi Kullanma İmkanı

Geçtiğimiz yılda düzenlenen ve ses getiren kampanyada,Fiat markalı araç sahipleri sıfır kilometre Doblo veya Fiorino alımlarında,mevcut aracıyla şimdiye kadar yaptıkları kilometre kadar indirim kazanıyor. Üstelik kilometre üzerinden sağlanan indirim tutarına ek olarak 0.49 faizli kredi kullanma imkânından da yararlanabiliyorlar.

Kampanyada 100 bin – 200 bin km arasında yol kat eden Fiat marka araç sahiplerine 1.500TL ‘lik indirim uygulanıyor. Kilometresi 200-250 bin arasında olan kullanıcılar için 3 bin TL indirim avantajı bulunuyor. 250 bin km ve üzerinde yol kat edenlere ise tam 5 bin TL tutarında indirim sağlanıyor. ​

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ