EDİRNE BELEDİYESİ’NE 50 ADET ISUZU NOVOCİTİ

EDİRNE BELEDİYESİ’NE 50 ADET ISUZU NOVOCİTİ
  • Genel
  • 8 Ekim 2016 12:56
  • A+
    A-

Edirne Belediyesi, Anadolu Isuzu’dan 50 adet Novociti’yi filosuna kattı. Böylece belediye, Türkiye’nin en genç ikinci filosuna sahip oldu

isuzu-edirne-belediyesi5

Türkiye’de ilk kez 24 saat kesintisiz hizmet vererek bir ilke imza atan Edirne belediyesi, filosuna kattığı Anadolu Isuzu’nun 50 adet Novociti ile Türkiye’nin en genç ikinci araç filosu ünvanına da sahip oldu. Teslimat töreninde konuşan Anadolu Isuzu Satış ve Pazarlama Direktörü Fatih Tamay, Avrupa’nın otobüs üretim merkezi olan Türkiye’de, Anadolu Isuzu olarak dünya standartlarında otobüs üreten global bir firma olmaktan gurur duyduklarını söyledi.

REKLAM ALANI

isuzu-edirne-belediyesi1

‘İlkleri gerçekleştirdi’

Edirne Belediyesi’nin toplu taşıma sistemiyle Türkiye’deki pek çok belediyenin önünde yer aldığını belirten Tamay, “Bu da sayın başkan Recep Gürkan’ın toplu taşıma sistemine getirdiği yeniliklerle, ilklerle gerçekleşmektedir. Biz de bu çalışmalara projelerimizle katkı sunmaya çalıştık. Bundan da son derece mutluyuz, gururluyuz. Bu projeye Anadolu Isuzu teşkilatındaki en eski bayimiz Çetaş Otomotoiv ile hizmet veriyoruz” dedi.

isuzu-edirne-belediyesi6

24 saat kesintisiz hizmet

Edirne’de toplu taşımada ilkleri gerçekleştirdiklerini ve kurulan sistemin birçok il tarafından örnek alındığını anlatan Belediye Başkanı Gürkan,“Türkiye’de tekerlekli ulaşımda mesafeye göre ödemeyi ilk biz yaptık. 18 noktada başlattık. Testleri devam ediyor, önümüzdeki süreçte arttırarak devam edeceğiz. Türkiye’de ilk defa 24 saat esası ile hizmeti verdik. Biz bu kararını aldık bir hafta sonra Londra tarihinde ilk kez metronun 2 hattını sabaha kadar açık tutma kararı aldı. Yani çok övünür ya İngilizler ‘medeniyetin beşiği’ diye. Edirne Londra’dan önce toplu taşımada 24 saat kesintisiz hizmete geçti. Bu hizmeti sürdüreceğiz” şeklinde konuştu.

isuzu-edirne-belediyesi4

1 basamak yükseldi

ETUS Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Geyik de konuşmasında “Sistemde çalışan araçlarımıza 50 yeni araç daha ilave ederek, yolcularımıza hizmet sunmanın sevinci ve gururunu yaşıyoruz. Bugün Türkiye’nin 3’üncü en genç filosu konumunda bulunan ETUS şu andan itibaren Türkiye’nin en genç 2’nci araç filosu haline gelmiştir”dedi.
isuzu-edirne-belediyesi2

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ