ticariden,ticari araç,kampanya,tuanameyda

Esnaf Dostu Ticari: Ford Transit Custom

Esnaf Dostu Ticari: Ford Transit Custom

Ford’un başarılı modellerinden olan Custom, makyaj ile birlikte başarısını daha da ilerletmek istiyor. Yeni motor seçeneğinin yanına mild hibrit teknolojiyi de ekleyerek müşterilerin kalbini çalabilecek mi?

Yeni Ford Transit’in şık dış tasarımında daha yüksek, daha iddialı üç çubuklu ızgara ile yeniden tasarlanan alt ön tampon yer alıyor. Arka bölümde ön tasarım gibi ufak değişimler barındırıyor. Arka bagaj kapağı biraz ağır olsa da geniş yükleme alanı ile kullanıcıyı mest ediyor. Çift sürgülü kapı yapısı otomobilin işlevsellik başarısını arttırıyor.

KOKPİTTE NELER VAR?

Kabinin tamamen yenilenen yüksek malzeme kalitesine sahip yalın ve yatay çizgilere sahip olan iç tasarımıyla stil, kolay kullanım ve sürücü konforu sağlanıyor. Basit, sesli komutlar veya sekiz inç dokunmatik ekranda parmak hareketleriyle kullanılabilen Ford’un SYNC 3 bilgi ve eğlence sistemi gibi ileri teknolojiler de sunuluyor. Transit’in binek araçlara benzeyen sürüş karakteri, park ve manevra esnasında daha fazla destek vererek sürücünün yorgunluğunu azaltmaya yardımcı olan Elektrik Destekli Direksiyonu (EPAS) ve 180⁰ Görüş Sağlayan Ön ve Arka Kamera Sistemi ile daha konforlu hale geliyor. Sürücü destek teknolojileri arasında Şeritte Kalma ve Şerit Hizalama Yardımcısı gibi özellikler de yer alıyor.

HEM GÜÇLÜ HEM GÜVENLİ

Yeni Ford Tourneo ve Transit Custom daha fazla güç ve hibrit teknolojisi ile daha düşük işletme maliyeti ve geliştirilmiş sürüş konforu sunuyor. Tourneo Custom motor seçenekleri arasına, dokuz yolcu ve yük taşırken daha uyumlu performans ve daha yüksek çekiş gücü için 415 Nm torka sahip yeni EcoBlue Upgrade 185 PS motor seçeneği eklenirken, 2.0 litre EcoBlue motor ile birlikte 170PS, 130 PS ve 105 PS güç seçenekleri sunulmaya devam edilecek. Yenilenen Transit Custom ve Tourneo Custom sürücülerine ilk kez sunulan sürücü destek teknolojileri arasında şerit değiştirirken veya geri viteste giderken diğer yol kullanıcılarının varlığı konusunda sizi uyaran Çapraz trafik uyarı sistemi ile sunulan Kör Nokta Uyarı Sistemi, Trafik İşareti Tanıma Sistemi ile tespit edilen hız limitine göre otomatik olarak seyir hızınızı ayarlayacak Akıllı Hız Sınırlayıcı özellikli Adaptif Hız Kontrol sistemi, Elektrik Destekli Direksiyon (EPAS) ile desteklenen Şeritte Kalma ve Şerit Hizalama Yardımcısı, aracın paralel park ve dikey park alanlarına girmesine yardımcı olan Aktif Park Asistanı bulunuyor. Segmentte ilk olan Hibrit versiyonun Kasım 2019’da satışa sunulması planlanıyor

MİLD HİBRİT NE KADAR BAŞARILI?

Modelde 2.0 litrelik yeni makine yer alıyor. 185 Bg güç ve 415 Nm tork değeri sunuluyor. 6 ileri manuel şanzıman ile kombine edilen araç düşük emisyon değerleriyle de dikkat çekiyor. Ford Tourneo Custom, gelişmiş ve güçlü Ford EcoBlue dizel motor ve yeni EcoBlue Hibrit seçeneği ile maksimum performans sağlıyor. Tüm versiyonlar en güncel Euro 6.2 emisyon standartları gerekliliklerini karşılıyor ve düşük işletme maliyetleri ile ağır yükleri taşıyor. Güçlü, verimli ve gelişmiş Ford EcoBlue dizel motorları, ödüllü Ford EcoBoost benzinli motorlarının lider performansı ve teknolojisinden esinlenilerek tasarlanmıştır.48 V gücünde sistem sayesinde özellikle ilk kalkışlarda ve start stop zamanlarında size maksimum verim sağlayarak tüketimin düşürülmesi sağlanıyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ