Fiat Ticari Araçlar Kasım ayında cazip indirimler ve %0 faizli kredi fırsatıyla satışa sunuluyor.

Fiat Ticari Araçlar Kasım ayında  cazip indirimler ve %0 faizli kredi fırsatıyla satışa sunuluyor.

Fiat Ticari Araçlar, Kasım’da 30.000 TL’ye 30 ay %0 faizli kredi fırsatıyla dikkat çekerken, esnaf ve KOBİ’lere K2* yetki belgesi hediye ediliyor.

FIAT PRACTICO-2

Fiat’ın ticaretin ustaları için hazırladığı benzersiz fırsatlar Kasım ayında da hız kesmiyor. Koç Fiat Kredi’nin desteğiyle hazırlanan Kasım ayı kampanyasında, tüm Fiat Ticari Araçlar 30.000 TL’ye 30 ay vadeli %0 faizli kredi fırsatıyla yeni sahiplerini bekliyor. Yeni bir Fiat ticari araca daha uzun vadeli krediyle sahip olmak isteyenler ise Doblò, Fiorino ve Pratico modelleri için 40.000 TL’ye 48 ay vadeli %0,77 faizli; Ducato modeli için de 60.000 TL’ye 48 ay vadeli %0,89 faizli kredi imkânından faydalanıyor.

REKLAM ALANI

FIAT FIORINO TREKKING

Fiat Ticari Araçlar’ın büyük ilgi gören “K2* Yetki Belgesi Hediye” kampanyası Kasım ayında da sürüyor. Kampanya kapsamında, Fiat Ticari Araç modellerinden birini tercih eden esnaf ve KOBİ’lere, 961TL değerinde K2* Yetki Belgesi hediye ediliyor.

“İşimiz Rahat, Gücümüz Fiat” diyerek müşterilerinin hayatını kolaylaştıran 10 Numara Fiat ise Kasım ayında Fiat ticari aracını yenilemek isteyen 10 Numara Fiat üyelerine özel 1.000 TL takas avantajı sunuyor.

FIAT DOBLO-1

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ