FİLOYU MERCEDES İLE GÜÇLENDİRİYOR

FİLOYU MERCEDES İLE GÜÇLENDİRİYOR

Albayrak Grubu, Mercedes-Benz Türk ile yaptığı 151 adetlik yeni araç alım anlaşmasıyla araç parkındaki kamyon ve çekici sayısını 1.100 adede çıkarıyor.

Albayrak Grubu’na teslim edilen ilk araç, çok özel bir çekici olan Mercedes-Benz Actros 1863 LS oldu. Daimler AG markasının Euro 6 portföyündeki en güçlü motora sahip olan Mercedes-Benz Actros 1863 LS model araç, özel konfor paketi ve gelişmiş güvenlik sistemiyle kendi segmentinde bir ilk olma özelliğiyle öne çıkıyor. Mercedes-Benz Türk ve Albayrak Grubu, uzun süreli işbirliklerini yeni bir anlaşma ile taçlandırdı. Katı atık yönetiminden madenciliğe, inşaat sektöründen lojistiğe, medyadan hizmet sektörüne kadar geniş bir alanda faaliyet gösteren Albayrak Grubu, Mercedes-Benz Türk’ten 151 adetlik kamyon alım anlaşması yaptı. Filosundaki Mercedes-Benz marka araç sayısını son yıllardaki alımları ile arttıran Albayrak Grubu, bu anlaşmayla birlikte toplam kamyon ve çekici sayısını 1.100 adede çıkarıyor.

650 araca kadar çıkardık

Albayrak Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Bayram Albayrak, Mercedes-Benz marka araçları tercih etmelerinde en önemli sebeplerin araç motorlarının dayanıklı olması, düşük emisyon ve yakıt ekonomisi olduğunu vurguladı. Albayrak ayrıca, Mercedes-Benz’in geniş servis ağı ve yedek parçaların kolaylıkla bulunabilmesinin de tercih sebebi olduğunu belirterek şöyle devam etti: “Mercedes-Benz kamyonları, bilhassa markanın güvenilirliği nedeniyle her zaman ilk tercihimiz oldu. Mercedes-Benz Türk ile 2014 yılında yaptığımız anlaşma ile Atego ve Axor model toplam 98 adet, 2015 yılında da 69 adet kamyon teslim aldık. Son yaptığımız 151 araçlık anlaşma ile Mercedes-Benz araç sayımızı yaklaşık 650 adede çıkartıyoruz. Yatırımlarımıza hız kesmeden devam ediyoruz ve Mercedes-Benz Türk ile işbirliğimizi bundan sonra da sürdürmeyi umuyoruz.” Mercedes-Benz Türk Kamyon Filo Satış Müdürü Haluk Burçin Akı ise “Bugün, birçok farklı sektörde etkin olan iş ortağımız Albayrak Grubu’na geniş ürün yelpazemizden ihtiyaca uygun kamyonlarımızı sunabiliyor olmanın gururunu yaşıyoruz. Mercedes-Benz Actros 1863 LS model aracımız, Türkiye’de bir ‘tek’ olma özelliği taşıyor” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ