Gürsel Turizm’den Fenerbahçe’ye özel tasarım Mercedes-Benz Tourismo

Gürsel Turizm’den Fenerbahçe’ye özel tasarım Mercedes-Benz Tourismo

Fenerbahçe Futbol Takımı için özel olarak tasarlanan Mercedes-Benz Tourismo 15 RHD otobüs,yapılan tören ile kulübe teslim edildi.

Fenerbahçe Spor Kulübü’nün karayolu resmi ulaşım sponsoru Gürsel Turizm’in Mercedes-Benz Türk ile yaptığı işbirliği sonucu, takımın konforunu ve güvenliğini en üst düzeyde sağlayacak şekilde tasarlanan 1 adet Tourismo 15 RHD’nin teslimatı; Fenerbahçe Samandıra Tesisleri’nde Fenerbahçe Spor Kulübü Yöneticileri, Gürsel Turizm Yönetim Kurulu Üyeleri, Mercedes-Benz Türk Yöneticileri ve futbolcuların katılımıyla düzenlenen törenle gerçekleştirildi.

Teknolojinin Tüm İmkanları Kullanıldı

Mercedes-Benz Türk İcra Kurulu Başkanı Süer Sülün isetörende yaptığı konuşmada, “Sektörün öncülerinden Gürsel Turizm ile işbirliğimiz uzun yıllara dayanıyor. Mercedes-Benz Türk olarak sektöre yeni, konforlu ve en önemlisi güvenli araçlar sunarak katkıda bulunuyoruz.Fenerbahçe’nin karayolu resmi ulaşım sponsoru Gürsel Turizm’e,teknolojinin tüm imkânlarını kullanarak ürettiğimiz otobüsümüzü teslim etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Sarı-lacivertli takımın tüm güvenlik ve konfor ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlanan Tourismo’nun,onları yeni zaferlere taşıyacağına inanıyor, Fenerbahçe Futbol Takımı’na canı gönülden başarılar diliyorum.” dedi.

Bu muhteşem tasarımı dördüncü yıldızı yerleştirmek için yenileyeceğiz

Fenerbahçe Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Burhan Karaçam törendeki konuşmasında; “Gürsel Turizm ve Fenerbahçe’nin bağı,yarım asırlık ortaklığımız süresince bambaşka bir seviyeye ulaştı. Yirminci şampiyonluk yolculuğumuzda Gürsel Turizm’in Fenerbahçe ailesi için özel olarak tasarımını yaptığı Mercedes-Benz Tourismo otobüsümüzle maçlara gitmek bizim için ekstra motivasyon kaynağı olacak. Bu yeni otobüsümüzle zirve yolundaki başarılı yolculuğumuzun güvenle devam edeceğine inancım sonsuz. Bu yolculuğumuzda her zaman bize olan güven ve bağlılığıyla desteklerini esirgemeyen Gürsel Turizm ailesine teşekkürlerimi sunuyorum. Umuyorum ki önümüzdeki sezon bu muhteşem tasarımı dördüncü yıldızı yerleştirmek için yenileyeceğiz.” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ