HAFİF KAMYON PAZARI HAREKETLENİYOR

HAFİF KAMYON PAZARI HAREKETLENİYOR

Üstün performansı ve yakıt ekonomisiyle ‘kamyoncunun dostu’ olan Mitsubishi Fuso Canter yeni 3,5 tonluk kamyonetlerini ve 7,5 tonluk çift kabin kamyonunu Türkiye pazarına sundu

1984 yılından bugüne Türkiye hafif kamyon pazarında başarılı bir satış grafiği sergileyen Mitsubishi Fuso Canter‘kamyoncunun güvenilir dostu’ olmaya devam ediyor. Sınıfında adı yakıt ekonomisiyle özdeşleşen Canter’in 3,5 tonlukkamyonet ve 7,5 tonluk çift kabinkamyon modelleri Türkiye’de de pazara sunuldu. Böylece pazarda, Mitsubishi Fuso hafif kamyon ailesi tamamlanmış oldu. ‘Her ihtiyaca bir Canter’ sloganıyla ilerleyen Temsa Motorlu Araçlar, Canter versiyon sayısını 8’den 12’ye yükseltti. Temsa Motorlu Araçlar Genel Müdürü Eşref Zeka: “Yeni model Canter’ler satışlara ivme katacak”. Yeni model ve versiyonCanterler’in tanıtımı nedeniyle düzenlenen toplantıda konuşan Temsa Motorlu Araçlar Genel Müdürü Eşref Zeka, farklı ihtiyaçlaracevap veren 3,5 ton, 6,5 ton, 7,5 ton ve 8,5 tonCanter seçenekleriyle hafif ticari araç pazarının önemli oyuncuları arasında yer aldıklarını söyledi.

MitsubishiFusoCanter

Yeni 3,5 ton

Yeni 3,5 tonluk Canter, gıdadan beyaz eşyaya, ev tekstilinden mobilyaya farklı sektörlerden müşteri için ideal bir alternatif olarak öne çıkıyor. Yüksek verimli hafif kamyonları ile rakiplerinden bir adım öne çıkan Canter, yakıt ekonomisi sunan motoruyla da dikkat çekiyor. Gelişmiş fren sistemi ve araç durumunun sürücü tarafından anlık takibini sağlayan bilgi ekranıyla kullanım kolaylığı sunuyor. Canter, bağımsız helezon tip ön süspansiyon sistemiyle sürüş konforunu maksimuma çıkarıyor.

MitsubishiFusoCanter (11)

Çift kabin 7,5 ton

Kamyoncunun ihtiyacını bilen ve uygun çözümler sunan Mitsubishi Fuso, bu doğrultuda 7,5 tonluk kamyon pazarına yönelik yeni çift kabin kamyonunu da Türkiye pazarına sundu. İlk defa çift kabin olarak pazara sunulan 7,5 tonlukkamyonlar,inşaat, itfaiye, bakım-onarım gibi işlerde kullanılabilecek.

MitsubishiFusoCanter (12)

Fuso hafif kamyon pazarında da öne çıkıyor

Mitsubishi Fuso Canter hafif ticari araçları 2015 yılı ilk çeyreğinde pazarın %54’lük büyümesine karşılık %104’lük büyümeyle önemli bir başarıya ulaştı. Canter’ler, otomatik ve düz vites seçeneklerinin yanı sıra klima seçeneğiyle farklı ihtiyaçlara hitap ediyor.

MitsubishiFusoCanter (16)

MitsubishiFusoCanter (15)

MitsubishiFusoCanter (7)

MitsubishiFusoCanter (5)

MitsubishiFusoCanter (6)

MitsubishiFusoCanter (8)

Fuso Canter 9C18 Exterior

Fuso Canter 9C18 Exterior

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ