Hafif Ticari Boyut Değiştiriyor: Fiat Doblo Cargo

Hafif Ticari Boyut Değiştiriyor: Fiat Doblo Cargo

Geçtiğimiz aylarda yenilenen Fiat Doblo, özellikle ana hedefi ticaret olan bireylere Cargo seçeneği ile cevap veriyor. Peki, bu yenilenmede neler değişti?

Doblo tasarım olarak tamamen elden geçti. Cargo seçeneği de bundan nasibini aldı. Özellikle ön yüzde ortak otomobillerin tasarımını çok iyi yansıtan model, Combi versiyondan farklı olarak siyah tampon detayları ve yan aynalarıyla ayrılıyor. Arka bölümde çift açılır kapı tasarımıyla model yükleme adımını kolaylaştırıyor.

MODÜLER KOKPİT

REKLAM ALANI

İç mekanda ortak üretilen otomobillerden esintiler taşırken, direksiyon üzerindeki fiat logosu dikkatlerden kaçmıyor. Modelde bolca eşye gözü kullanılmış. Direksiyon üzerindeki alan, tavanda yer alan bölme ve kapı içleri bunlardan sadece bir kaçı. Bolca sert malzeme iş mekanda kullanılmış. Bu durum dayanıklılık konusunda model fazlasıyla avantaj sunuyor.

GENİŞ YÜKLEME ALANI

Model 4403 mm uzunluğa, 1921 mm genişliğe ve 1768 mm yüksekliğe saip. 640 mm genişliğindeki yan sürgülü kapılar yükleme alanını modüler kılıyor. 1241mm genişlik ve 1196 mm yüksekliğe sahip olan arka yükleme alanı da büyük paletli yüklemelerde en büyük yardımcınız?

GÜÇLÜ MOTOR SEÇENEĞİ

Modelde 1.5 litrelik ve manuel şanzıman ile kombine edilen dizel motor yer alıyor. 100 Hp güç ve 250 Nm tork değeri sunan motor yüksek torkun avantajı ile ağır yüklerde dahi büyük avantaj sunuyor. Modelin ortalama yakıt tüketimi ise 5.7 litre olarak belirlenmiş.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ