HYUNDAI TRUCK&BUS YETKİLİ SATICISI ÖMER EKBİÇ GROUP İLK HYUNDAI H350 FİLOSUNU ERZURUM’A TESLİM ETTİ

HYUNDAI TRUCK&BUS YETKİLİ SATICISI ÖMER EKBİÇ GROUP İLK HYUNDAI H350 FİLOSUNU ERZURUM’A TESLİM ETTİ

Karsan Pazarlama’nın Hyundai Truck&Bus Erzurum yetkili satıcısı olan Ömer Ekbiç Group aracılığıyla satışı gerçekleşen Hyundai H350 filosu Erzurum’da müşterisi ile buluştu. Karsan’ın Nisan ayı başında üretimine başladığı Hyundai H350’ler ticari hayatta esnafının yanında olmaya başladı. Ömer Ekbiç Group aracılığıyla Erzurum’da Hınıslıoğlu Gıda’ya sekiz araçtan oluşan Hyundai H350 filosu teslim edildi.

Erzurum Çevre yolu üzerinde bulunan Ömer Ekbiç Group Plaza önünde sıralanan Hyundai H350 araçların teslimat töreni; Ömer Ekbiç Group Yönetim Kurulu Başkanı Yavuz Selim Ekbiç, Genel Müdür Murat Turhan, Satış Müdürü Kürşad Özer, Hınıslıoğlu Gıda adına da Ahmet Hınıslıoğlu ve Muhammet Hınıslıoğlu’nun katılımıyla gerçekleşti. Törende sembolik anahtar teslimi yapılırken günün anısına bir plaket de verildi.

Ömer Ekbiç Group Satış Müdürü Kürşad Özer törende yaptığı konuşmada Türkiye’nin birçok yerinde Hyundai ticari araçlara yoğun bir ilgi olduğunu ifade etti. H350 araçların istendiği taktirde; 16+1 öğrenci servisi, panelvan, açık ve kapalı kasalı şasi kamyonet gibi birçok seçenekle müşteriye sunulabildiğini anlatan Özer, sekiz adetten oluşan ilk filoyu Erzurum’a vermiş olmaktan dolayı mutluluk duyduğunu ifade etti.

REKLAM ALANI

Karsan_H350_Erzurum1

Ticari araçta otomobil konforu

Hyundai’nin otomobil konforu ile müşterilerin bütün ihtiyaçlarını karşılayacak elementleri birleştirerek geliştirdiği ticari araçlar, sessiz ve yüksek performanslı bir sürüş deneyimi sunarken, dayanıklılığı ve güvenliği de en üst düzeye taşıyor.

Karsan_H350_Erzurum4

Üstün yükleme kapasitesi

H350 ürün ailesinde iki tip uzunlukta panelvan bulunuyor. 6.195 mm uzunluğundaki panelvan 12.9 m3’lük ideal yük bölümü hacminde tam beş Euro Palet kapasitesine erişiyor. 5.515 mm uzunluğundaki versiyonda ise 10.5 m3’lük hacimde dört Euro Palet kapasitesi sağlanıyor. Üstün yükleme kapasitesinin yanında geniş ve yüksek sürgülü kapı ölçüleri ve 270 derece açılabilen arka kapısı ile de yüklemede kolaylık ve hız sağlanıyor.

Karsan_H350_Erzurum7

Bir ticari araçtan beklenen herşey onda

H350 ürün ailesinin temel taşlarından olan minibüs versiyonu personel, okul ve turizm taşımacılığında pazarın en yeni araçları olarak çağdaş ve konforlu yolculukların adresi olmaya aday görünüyor. Geniş/ferah iç hacmi, panoramik camları, rahat koltukları ve fonksiyonel donanımlarıyla H350 minibüs versiyonları 3.5t veya 4.1t araçlardan oluşuyor. 16+1 okul paketi ve geniş bagaj hacmi ile 13+1 turizm paketi olan araçların 170 bg motor gücüne sahip 4.1t versiyonları bulunuyor.

Karsan_H350_Erzurum6

Sağlam, dayanıklı ve güvenilir şasi platform yapısı ile, geniş üst yapı seçeneklerine ve esnekliğine sahip kamyonetler 3.5t olup iki tip uzunlukta sunuluyor. 5.724 mm uzunluğunda olan versiyonu 3.435 mm’lik bir aks aralığı ile 3.480 mm’lik kasa boyu sağlıyor. 6.167 mm uzunluğunda olanı ise 3.670 mm’lik bir aks aralığı ile 3.893 mm’lik kasa boyu sağlıyor. Kasa genişliği en fazla 2.320 mm olabilen araçların, kısa şase açık kasalı ve uzun şase kapalı kasalı versiyonları bulunuyor.

Karsan_H350_Erzurum3

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ