IVECO,S-Way ile prestijli iF DESIGN AWARD 2020’nin sahibi oldu

IVECO,S-Way ile prestijli iF DESIGN AWARD 2020’nin sahibi oldu
  • Genel
  • 21 Şubat 2020 15:16

IVECO, Otomotiv Kategorisinde IVECO S-Way ile prestijli iF DESIGN AWARD 2020’nin sahibi oldu. Tasarımda mükemmelliğin sembolü olarak tanınan ve yıllık olarak verilen ödül, dünyadaki en eski bağımsız tasarım enstitülerinden biri olan iF International forum Design GmbH tarafından düzenleniyor.

IVECO Marka Başkanı Thomas Hilse şunları söyledi: “Böylesi prestijli bir ödül almak onurdur. Hedefimize ulaştığımızın bağımsız jüri otoritesi tarafından önemli bir tanınmasıdır: Müşteri merkezlilik fikrini, tasarım ve bağlanabilirlikile otomasyondaki son yenilikleri kullanarak müşterilerimizi ve sürücüleri durdurulamaz yapan kapsamlı bir çözüm ile yeniden tanımladık.”

IVECO S-Way söz konusu kritere mükemmel olarak uymakta: Kabin, sürücü ve aracın sahibinin etrafında tamamen baştan tasarlandı. Kabin tasarımı, birinci sınıf yaşam ve çalışma koşullarını sağlarken güvenliğe de atıfta bulunuyor. Sürücü odaklılık, sürdürülebilirlik ve yeni genişletilmiş bir seviyede bağlanabilirlik –Lojistik operatörlerinin filolarında en yüksek çalışma süresi, verimlilik ve üretkenliğe erişerek günümüz rekabetçi pazarında başarılı olmak için- geliştirilmiş kapsamlı bir çözüm paketi sunuyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ