KÂMİL KOÇ’UN TERCİHİ DEĞİŞMEDİ

KÂMİL KOÇ’UN TERCİHİ DEĞİŞMEDİ

Mercedes-Benz Türk ve Kâmil Koç 12 adet Mercedes-Benz Tourismo’nun teslimat töreni için Bursa Şehirlerarası Otobüs Terminali’nde bir araya geldiler.


Türkiye’nin ilk karayolu yolcu taşıma şirketi olan Kâmil Koç, bugün 900 araçlık filosuyla, 40 ilde 550 satış noktasında yurt içi ve dışı yolcu taşımacılığı alanında hizmet veriyor. Araçlarının yolcu güvenliğini ve konforuna yıllardır önemli yatırımlar yapan Kamil Koç, filosunu Mercedes-Benz Tourismo otobüsleri ile büyütüyor. Kâmil Koç, bu alım ile filosundaki daha çevreci Euro 6 araç sayısını da 300 adede çıkardı. Mercedes-Benz Türk Otobüs Pazarlama ve Satış Direktörü Alper Kurt, tören sırasında yaptığı konuşmada “50.yılımızı kutladığımız bu senede uzun yıllardır iş ortağımız olan Kâmil Koç’un yeni yatırımlarında bir kez daha bizleri tercih etmeleri bizi çok mutlu etti. Düşük maliyet, yüksek performansla filoların tercihi olmaya devam eden Mercedes-Benz Tourismo 16 RHD 2+1 otobüslerin verimliliklerine olan güvenleri ve tercihleri için teşekkür ederiz. Bu satışta emeği geçen değerli bayilerimiz Koluman Motorlu Araçlar İstanbul ve Gaziantep’e, Mercedes-Benz Türk Finansal Hizmetler, BusStore yetkilileri ve özellikle Oytun Balıkçıoğlu’na gösterdikleri çaba ve destek için ayrıca teşekkür ederim” dedi.

Planlı bir yatırım oldu

Kâmil Koç Otobüsleri Genel Müdürü Cengiz Doğan ise “Bu yıl geçtiğimiz yıllarda da olduğu gibi önemli sayıda otobüs yatırımı yaptık. Yılın son çeyreğinde Mercedes ile yaptığımız araç alım anlaşmasının da bu kapsamda daha önceden planlanmış bir yatırım olduğunu söyleyebilirim. Şirketimiz son yıllarda sektör ortalamasının üstünde bir büyüme performansı göstererek önemli bir başarıya imza attı. Yolcularımızdan gelen talep ve beklentileri karşılamak ve bu büyümeyi sürekli kılmak için filo büyütme ve gençleştirme operasyonunu sürdürmeye önümüzdeki dönemde de devam edeceğiz.” şeklinde konuştu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ