Krone’den Mars Logistics’e 400 Adetlik Dev Teslimat

Krone’den Mars Logistics’e 400 Adetlik Dev Teslimat

Tire fabrikasında 2012 senesinden beri üretimini sürdüren ve Türk nakliyecisiyle olan ilişkisini sağlamlaştıran Krone, Türkiye’nin en büyük nakliye filolarından birine sahip Mars Logistics’e 400 adet Mega Liner HP teslimatı gerçekleştirdi.

İstanbul’un en eşsiz manzaralarından birine sahip olan Üsküdar’daki Adile Sultan Sarayı’nda gerçekleştirilen bu törende Krone ve Mars Logistics yöneticileri, basın mensupları ve sektör paydaşlarıyla bir araya gelme fırsatı buldu.

İstanbul’da gerçekleştirilen törene Krone Türkiye CEO ve Yönetim Kurulu Üyesi Rıza Akgün, Krone Uluslararası Satış Direktörü Andreas Völker, Krone Türkiye Satış Müdürü Ömürden Özacar ve Mars Logistics Yönetim Kurulu Üyesi Gökşin Günhan ile Mars Logistics Filo Operasyon Genel Müdür Yardımcısı Erkan Özyurt katıldılar. Krone Türkiye CEO’su Rıza Akgün tören sonunda, Mars Logistics Yönetim Kurulu Üyesi Gökşin Günhan’a, firmaya özel olarak hazırlatılan plaketi takdim etti. Basın mensuplarının yoğun ilgi gösterdiği törende, Mars Logistics Yönetim Kurulu Üyesi Gökşin Günhan yaptığı açıklamada şunları söyledi: ”Mars Logistics olarak filomuzu büyütürken her zaman Krone gibi sektörün en iyileri ile çalışıyoruz. Taşımacılık sektöründeki ihtiyaçları en iyi şekilde belirleyip buna yönelik çözümler sunan Krone de sağlamlığı, güvenilirliği ve yüksek teknolojiyle donatılmış araçlarıyla alanında öncü bir marka olma özelliği taşıyor. Bugün filomuza kattığımız 400 adet Mega Liner HP treyler ile kusursuz hizmet kalitemizi daha da yukarılara taşıyacağımıza inanıyoruz. Mars Logistics olarak önümüzdeki dönemde de filo yatırımlarımızı sürdürmeyi planlıyoruz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ