ticariden,ticari araç,kampanya,tuanameyda

Otokar çalışanlarından İhtiyaç sahiplerine kıyafet yardımı

Otokar Kadınlar Kulübü bünyesinde Gelişim Destek, İş’te Eşitlik ve Sosyal Sorumluluk gibi alt çalışma grupları da yer alıyor.

Otokar çalışanı kadınlardan oluşan Kadınlar Kulübü’nün Sosyal Sorumluluk Grubu, Otokar çalışanlarının da desteğiyle başlattıkları proje ile ihtiyaç sahibi ailelere kıyafet yardımı kampanyası gerçekleştirdi. 2 ay boyunca kadın, erkek ve çocuk kıyafetleri toplayan Otokar çalışanları, kıyafetleri kuru temizlemeden geçirerek kolilediler. Toplanan 30 koli kıyafet, maddi durumu iyi olmayan ailelere ulaştırılması için Otokar fabrikasında düzenlenen bir tören ile Arifiye Belediye Başkan Yardımcısı Lütfü Tansı ve Arifiye Belediye Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Esra Kocabıyık’a teslim edildi.

Köklü geçmişiyle Otokar ailesi, çevre ve sosyal sorumluluk bilinciyle topluma faydalı olma yaklaşımına sahip bir kuruluş olarak çalışmalarını yürütüyor. Bünyesinde barındırdığı sosyal kulüplerden biri olan Kadınlar Kulübü, şirket içi ve şirket dışında farklı konularda iyileştirmeler için çalışmanın yanı sıra etkinlikler ve işbirlikleri geliştirme konusunda da projeler geliştirip uyguluyor. Otokar Kadınlar Kulübü bünyesinde Gelişim Destek, İş’te Eşitlik ve Sosyal Sorumluluk gibi alt çalışma grupları da yer alıyor.

???????????????????????????????

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ