TURPAK, Boğaziçi Beton ile servis bakım anlaşmasını yeniledi

TURPAK, Boğaziçi Beton ile servis bakım anlaşmasını yeniledi
  • Genel
  • 27 Temmuz 2021 17:45
  • A+
    A-

 6 yılı aşkın süredir Turpak otomasyon çözümlerini kullanan Boğaziçi Beton  servis bakım anlaşmasını yenileyerek otomasyon ve taşıt tanıma altyapısını verimli bir şekilde 24 saat kesintisiz kullanmaya devam etmektedir.

İstanbul genelinde 30 hazır beton tesisi ile faaliyet gösteren Boğaziçi Beton, filosundaki (transmikser,beton pompası,silobas) ve iş makinalarından oluşan  yaklaşık 550 araç,  taşıt tanıma teknolojisi ile sorunsuz olarak güvenli yakıt ikmali yapıyor.

Turpak Otomasyon sistemleri ; Kendisini Kanıtlamış ve Sınıfının En İyisi

REKLAM ALANI

Turpak, firmaların yakıt tüketimlerinin yönetimlerini yapabilmeleri için baştan sona çözümler sunmaktadır. Sistem, yakıt ikmallerini araç başına ve stok kayıtlarını anlık yaparak, yöneticilere yakıt giderlerini kontrol etme gücü vermektedir.

Boğaziçi Beton’a ait İstanbul’un 30 farklı noktasında bulunan tesislerden  12  hazır beton tesisinde kullanılan Pompa,Tank ve 2 mobil Tanker Otomasyon sistemlerinde kullanılan yeni nesil kablosuz sistem NANO RFID teknolojisiyle tüm  araçlarını ve makina parkını  anlık olarak takip edebilmenin konforuna yaşayan  Boğaziçi Beton memnuniyetinin göstergesi olarak tüm sektöre Turpak otomasyon sistemlerini tavsiye ettiklerini belirtti.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ