Petrol Ofisi ve Birleşik Ödeme, lojistik sektöründe inovatif bir uygulamaya imza attı

Petrol Ofisi ve Birleşik Ödeme, lojistik sektöründe inovatif bir uygulamaya imza attı
  • Genel
  • 30 Ocak 2020 13:19
  • A+
    A-

Petrol Ofisi istasyonlarından akaryakıt alma kolaylığı sağlayan AutoMatic Lojistik ATM Card’a yeni kazandırılan Visa özelliği ile, artık tüm ATM’lerden nakit çekim ve tüm Visa Logolu üye iş yerlerinden harcama yapılabilecek.

Türkiye akaryakıt ile madeni yağlar ve kimyasallar pazarlarının geleneksel lideri Petrol Ofisi ile Türkiye Fintech ekosisteminde Elektronik Para ve Ödeme Sistemleri alanının lider kuruluşu Birleşik Ödeme yaptıkları işbirliği ile lojistik sektörü özelinde bir yeniliğe imza attı.

Petrol Ofisi’nin lojistik sektörüne avantajlar sunduğu AutoMatic Lojistik ATM Card, BDDK lisanslı ve TCMB tarafından regüle edilen lider elektronik para ve ödeme kuruluşu Birleşik Ödeme ile gerçekleştirilen anlaşma kapsamında Visa özelliği kazandı. AutoMatic Lojistik ATM Card ile artık şirket sahipleri, bir yandan akaryakıt giderlerini minimize ederken; diğer yandan nakit çekimlerini ve harcamalarını da daha efektif yönetebilecek.

REKLAM ALANI

“Müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarına, beklentilerinin
dahi üzerinde ideal çözümler sunmayı hedefliyoruz”

Petrol Ofisi’nin sektör lideri olarak tüm Türkiye’de yaygın istasyon ağı, benzersiz altyapısı ve teknolojisi ile her alanda yenilikçi ürünlere, hizmetlere imza attığına vurgu yapan Petrol Ofisi Perakende Direktörü Yiğit Meral, “Müşteri odaklı yaklaşımımızla, onların talep ve ihtiyaçlarını beklentilerinin de üzerine çıkarak en ideal çözümler sunmayı hedefliyoruz.

Bu kapsamda, ülkemizde sayıları yaklaşık olarak iki bini bulan lojistik firmalarının yanı sıra personel ve turizm taşımacılarına da nakit operasyonlarını dijital ortamda yönetmelerine imkân sağlayan AutoMatic Lojistik ATM Card’ı şimdi daha da geliştirdik. Bu açıdan her gün yaklaşık 900 bin kamyon ve tırın, personel ile turizm taşımacılığındaki milyonlarca aracın operasyonlarını daha hızlı ve etkili yapılmasına olanak sağlayacak gelişmiş bir hizmet noktası olmak, onlara katkı sağlamak, bizler için çok önemli” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ