PROMETEON TARAFINDAN MİDİBÜS VE KÜÇÜK KAMYONLAR İÇİN GELİŞTİRİLEN ‘R85 PLUS’ SERİSİ EN ZORLU ŞARTLARA MEYDAN OKUYOR

PROMETEON TARAFINDAN MİDİBÜS VE KÜÇÜK KAMYONLAR İÇİN GELİŞTİRİLEN ‘R85 PLUS’ SERİSİ EN ZORLU ŞARTLARA MEYDAN OKUYOR
  • Genel
  • 11 Mart 2020 13:02

Dünyanın endüstriyel ve ticari lastik odaklı tek şirketi, Pirelli marka premium endüstriyel ve ticari lastiklerin lisanslı üreticisi Prometeon’un midibüs ve küçük kamyonlar için şimdi daha da geliştirilen “R85 Plus” serisi özel taban karışımı ve artırılmış sırt genişliği ile bir önceki nesline oranla %15 daha yüksek kilometre performansı sunuyor. Serinin güçlendirilmiş yanakları, kesilme ve kopmalara karşı %20 daha üstün direnç sağlıyor.

Kesilme ve kopmalara karşı %20 daha yüksek direnç, %15 yüksek kilometre performansı

Serinin bir önceki nesle göre güçlendirilmiş yanakları; darbelere ve aşınmaya karşı %20 oranında yüksek direnç sunarken, daha uzun karkas ömrü ve mükemmel kaplanabilirlik vadediyor. ‘R85 Plus’, özel taban karışımı ve 4 adet çevresel kanalıyla üstün direksiyon kararlığı sağlıyor, aynı zamanda önceki nesle göre %15 daha yüksek kilometre performansıyla dikkatleri üzerine çekiyor.

Artırılmış sırt genişliği sayesinde fren mesafesinin azaldığı seride, lamelli yapı lastik ömrü boyunca üstün tutunma ve düzenli aşınma sağlıyor. Devamlılık gösteren yeni merkez blok tasarımı; üstün çekiş, düzenli aşınma ve düşük gürültü özelliklerini bir arada sunuyor. Yanal bloklar ise her koşulda üstün çekiş sağlıyor.

Artırılmış karkas ömrü, üstün kaplanabilirlik ve daha uzun lastik ömrü

Pirelli patentli ‘çift katmanlı’ taban karışımı, yüksek silikalı hamur içeriğiyle ıslak zeminlerde maksimum tutunma gerçekleştiriyor. Öte yandan daha düşük dönme direnci ve yapısal bütünlük için düşük ısı oluşturan yapısıyla en düşük sıcaklıklarda dahi performansından ödün vermiyor. ‘R85 Plus’ serisinin bütünüyle kauçuk kaplanmış kordları yorulmaya karşı direnç ve artırılmış karkas dayanıklılığı sağlıyor. Garantilenmiş düzenli aşınma, daha yüksek direksiyon hakimiyeti, artırılmış lastik ömrü, üstün kaplanabilirlik özelliğiyle en zorlu şartların dahi üstesinden gelebiliyor. Aynı zamanda daha konforlu bir sürüş deneyimi sunan seri, düşük gürültü seviye aralığı (68-72dB) ile de rakiplerine kıyasla üstünlük sağlıyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ