PROMETEON TÜRKİYE İŞ ORTAKLARI 2020 PLANLARI İÇİN BİR ARAYA GELDİ

PROMETEON TÜRKİYE İŞ ORTAKLARI 2020 PLANLARI İÇİN BİR ARAYA GELDİ
  • Genel
  • 19 Aralık 2019 12:53
  • A+
    A-

Dünyanın endüstriyel lastik odaklı tek şirketi, Pirelli marka premium endüstriyel ve ticari lastiklerin lisanslı üreticisi Prometeon Türkiye, 2020 yılına girmeden önce yurt çapındaki iş ortakları ile buluştu.

Köklü Geçmiş Güçlü Gelecek

Prometeon’un dünyadaki 4 ana bölgesinden birinin merkezi olarak, 75 ülkenin yönetim üssü rolünü üstlenen Prometeon Türkiye, 2020 için yurt çapındaki iş ortakları ve satış ekipleri ile buluşarak hazırlıklarını tamamladı.

REKLAM ALANI

Prometeon Türkiye, Orta Doğu, Afrika, Rusya, Orta Asya ve Kafkaslar CEO’su Alp Günvaran, Ticaret Direktörü Gökçe Şenocak, Pazarlama Müdürü Ali Yılmaz’ın ev sahipliğinde “köklü geçmiş, güçlü gelecek” mottosuyla gerçekleşen toplantıda 2019 yılının değerlendirmesi yapılırken 2020 hedef ve planları paylaşıldı. Gerçekleşen etkinlikte Prometeon’un 2020’de sunulacak yeni ürünleri, yenilikçi filo yaklaşımları, iş modelleri, “ProTruck” kapsamında sunduğu filo çözümleri, pazarlama programları ve büyüme stratejileri hakkında önemli bilgiler aktarıldı.

Türkiye, Prometeon Grubu için kritik öneme sahip

İzmit’te kurulan ilk lastik fabrikasını da yöneten Prometeon Türkiye, bugün Türkiye’de 60 yıla yakın Pirelli mirası ile çok ciddi bir deneyim ve bilgi birikimine sahip bulunuyor. Prometeon’un dünyadaki 4 üretim tesisinden biri olan Türkiye İzmit fabrikası, sektörün ilk Ar-Ge sertifikasına sahip olan ve Türkiye’deki ilk lastiği üreten tesis olarak faaliyetlerine devam ediyor.

En yeni teknolojiye sahip ticari lastiklerin üretimi Türkiye’de yapılıyor. Prometeon Türkiye’nin bağlı bulunduğu Prometeon Lastik Grubu, tüm dünyada endüstriyel lastik odaklı tek şirket olarak, Pirelli markasıyla premium endüstriyel ve ticari lastikleri üretiyor ve satışa sunmaya devam ediyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ