SCANIA, KAMUYA YÖNELİK ÜSTYAPI ÇÖZÜMLERİNİ TANITTI

SCANIA, KAMUYA YÖNELİK ÜSTYAPI ÇÖZÜMLERİNİ TANITTI
  • Genel
  • 16 Aralık 2016 13:04
  • A+
    A-

Scania, Ege Bölgesi Belediyeleri ve Kamu kurum yetkilileri ile bir araya gelerek üstyapı çözümlerinin tanıtımını gerçekleştirdi.

Scania, kamu ve belediyelerin ihtiyaçlarına en doğru çözümler üretmek, fikir alışverişinde bulunmak ve işbirliğini artırmak amacıyla üstyapı çözümlerinin tanıtımını gerçekleştirdi. Scania İzmir Yetkili Satıcı ve Servisi Ankara Ağır Vasıta tesislerinde gerçekleşen tanıtıma Ege Bölgesi belediyeleri, kamu kurum ve kuruluşları yetkilileri, bu kuruluşlar ile işbirliği yapan müşteriler, sektörün önde gelen üstyapı firmaları, Arüsder ve Scania yetkilileri katıldı.

REKLAM ALANI

Etkinlikte, Scania araç sunumunun ardından Scania’nın itfaiye, çöp, vidanjör, su tankeri ve ADR’li akaryakıt tankeri üstyapılı araçları sergilendi.

“Amacımız yüksek standartlarda ürün ve hizmet sunmak”

Scania üstyapı çözümleri etkinliğinde Doğuş Otomotiv Scania Genel Müdürü İlhami Eksin, yüksek standartlarda ürün ve hizmet sunmayı amaçladıklarını belirterek “İş Ortaklarımızın isteklerine en doğru çözümleri sunmayı amaçlıyoruz. Bu tür toplantıların karşılıklı fikir alışverişinde bulunarak maksimum kaliteye ulaştırılması yönünde yararlı olduğunu düşünüyoruz. Amacımız uzun ömürlü, sağlam ve kullanışlı üstyapılar ile müşterilerimizin çözüm ortağı olmak; tüketiciye yüksek standartlarda ürün ve hizmet sunmak” dedi.

Scania Üstyapıcı Portalı

Scania Üstyapıcı Portalı sayesinde üstyapı üreticileri, Scania araçlarla ilgili ihtiyaçları olan teknik bilgilere kolaylıkla ulaşabiliyorlar. Üyelik sistemi ile kullanılabilen Scania Üstyapıcı Portalında üstyapıcının ihtiyacı olan tadilat, montaj ve dikkate alınması gereken önemli teknik resim ve bilgi gibi detaylara kolaylıkla ulaşılabiliyor.

Tüm üstyapı tipleri ile %100 uyumlu

Scania araçları kolay kullanımı, üstün manevra kabiliyeti ile tüm üst yapı tipleri ile %100 uyumlu olarak tasarlanmıştır. Alt yapı hizmetleri, özellikle yoğun nüfuslu şehirlerde hayati öneme sahiptir. 125 yıllık Scania tecrübesi sağlam ve güvenilir zengin model seçenekleri ile tüm projeleri için müşterilerinin çözüm ortağı olmaya devam ediyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ