SCANIA, KARBA İŞ ORTAKLIĞI İLE MÜSİAD FUARINDA

SCANIA, KARBA İŞ ORTAKLIĞI İLE MÜSİAD FUARINDA
  • Genel
  • 16 Aralık 2016 13:08
  • A+
    A-

Müsiad tarafından bu yıl 16’ncısı düzenlenen Müsiad Expo 2016 fuarı 100’ün üzerinde ülkeden 700’e yakın firmanın katılımı ile gerçekleşti.

Scania, üstyapı firmalarının tercih ettiği marka olmaya devam ediyor. Müsiad (Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği) tarafından 2 yılda bir gerçekleşen Müsiad Expo Fuarı’nın 16’ncısı İstanbul’da düzenlendi. 40 ülkeye üstyapı ihraç eden Karba, ürünlerini Scania araç üzerinde sergiledi.

“Scania, her üstyapıya çok uygun”

REKLAM ALANI

Karba Otomotiv Makine Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti. Genel Müdürü Levent Çamur, ihtisas alanları olan itfaiye aracı üstyapısını fuarda Scania araç ile tanıttıklarını, büyük ilgi ve talep gördüklerini söyledi.

Çamur “İtfaiye başta olmak üzere, çöp, vidanjör, kanal açma, su tankeri gibi çok farklı üstyapı araçları üretiyoruz. Üretimini gerçekleştirdiğimiz tüm üstyapılar, Scania araçlara kolayca monte edilebiliyor. Bugün üstyapının üzerinde bulunduğu araç çok önemlidir. Aracın kolay kullanımı, dayanıklılığı, konforu ve uzun ömürlü olması sizin üstyapınızın da değerini arttırmaktadır. Scania, bizim rekabette elimizi güçlendiren referanslarımız arasında yer almaktadır. Bugün sergilediğimiz itfaiye aracımız Ortadoğu, Kuzey Afrika ve Türkiye Cumhuriyetler başta olmak üzere toplam 40 ülkeye ihraç ediliyor. 30 bin metrekarelik alanda yer alan fabrikamızda üretim gerçekleştiriyoruz. Aylık 110 araçlık üretim kapasitemizin yüzde 43’ü ihracata yönelik. İç pazara yüzde 57’sini veriyoruz” dedi.

Çamur, Türkiye’nin üstyapı sektöründe dünyada belli bir seviyeye çıktığını belirterek sözlerine şöyle devam etti; “Eskiden Avrupa’dan, özellikle Almanya’dan ithal ediyorduk. Bugün ise artık biz Avrupa’ya ihracat gerçekleştiriyoruz. Yurt içinde de hizmet standartlarımız en üst noktaya çıktı. 7 gün 24 saat Türkiye’nin neresinde olursa olsun müşterilerimize en kısa sürede servis hizmeti götürüyoruz”.

Scania, geniş ürün yelpazesi ile farklı çalışma koşulları ve isteklere uygun olarak kent, arazi ve uzun yol koşullarındaki seçenekleriyle yollardaki üstünlüğünü koruyor. Uzun ömürlü, sağlam ve kullanışlı üstyapılar ile müşterilerinin çözüm ortağı olan Scania, tüketiciye yüksek standartlarda ürün ve hizmet sunmayı amaçlamaktadır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ