SHARZ.NET’ten ŞİRKET ELEKTRİKLİ ARAÇLARINA ÖZEL ÇÖZÜMLER

SHARZ.NET’ten ŞİRKET ELEKTRİKLİ ARAÇLARINA ÖZEL ÇÖZÜMLER
  • Genel
  • 26 Mart 2021 15:37
  • A+
    A-

Şirketlerin en önemli masrafları arasında yer alan akaryakıt giderlerine karşılığında elektrikli araçlar, yüz yıl aradan sonra ekonomik bir alternatif olarak yollarda görülmeye başlamıştır.

Hem çevre dostu olması hem masraf kısmada cep dostu olması açısından elektrikli araçların şirketlerde kullanılması günden güne artacaktır. Elektrikli araçlar sürücüleri sağladığı sessizlik, akıcı gidiş, otonom ve yüksek ivmelenme konforları ile birlikte ekonomisi cazibesini arttırmaktadır. 100 kilometrede ortalama 10 LT – 70 TL yakıt tüketen bir benzinli araç karşılığında elektrikli araçlar 100 kilometrede ortalama 20 KW – 18 TL enerji tüketmektedir.

EVS – Elektrikli Vasıta Sistemleri AŞ, Sharz markası adı altında Elektrikli şarj istasyon ağı kurmak isteyen şirketlere yazılım, donanım, montaj ve servis hizmetleri sağlamaktadır.

REKLAM ALANI

EVS, SHARZ markası ile Edirne’ den Artvin’e 300 üzerinde şarj istasyonunu şirketlerin kullanımına açmak üzere çalışmalarına başlamıştır.

SHARZ, elektrikli araç kullanımına geçmek isteyen şirketlere danışmanlık vererek baştan sona çözüm ortaklığı yapmaktadır.

Bu kapsamda şirketlerin kendi hizmetlerine uygun elektrikli araç seçimi yapması, elektrikli araç satın alım veya kiralamasını sağladıktan sonra aşağıdaki hizmetlerde destek olmaktadır.

Şirket merkezlerine uygun şarj cihazının seçilerek kurulması.

Kurulan cihazlara 7/24 uzaktan destek ve yerinde servis hizmet verilmesi.

Şirketlerin ihtiyaçları doğrultusunda, elektrikli araçların gezdiği güzergahlarda ilave elektrikli şarj ünitelerinin kurulması.

Filo yönetim yazılımları ile şirket araçlarının elektrik gider kontrollerinin sağlanması.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ