ticariden,ticari araç,kampanya,tuanameyda

TAŞIMACILIK İÇİN TERCİHLER MAN’DAN YANA

TAŞIMACILIK İÇİN TERCİHLER MAN’DAN YANA

Logistics Group, bünyesindeki şirketlerin filosunu 60 adet MAN çekici ve kamyon ile güçlendirdi. Satın alınan MAN çekiciler, Şensan MAN’ın Ankara Kayaş’taki tesislerinde düzenlenen törenle gerçekleştirildi.


Teslimat töreninde iyi dileklerini dile getiren Şensan A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Hulusi Şen, “Şensan MAN olarak İstanbul, İzmir, Ankara’ da Yedek Parça, Servis ve Satış olarak hizmet vermekteyiz. Çok yakında Kocaeli’nde de hizmet vermeye başlayacağız. MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. ile uzun yıllara dayanan köklü işbirliğimizdeki başarı ve memnuniyeti biz de müşterilerimize taşıyoruz. Müşterimiz Efe Logistics Group, toplam 60 araçlık bu önemli yatırımında; düşük işletme maliyetleri, araçların hafif olması, yakıt tüketiminin az olması ve Şensan’ın tüm araç alımlarında iş ortağı olarak çalışıp yedek parça, servis ve satış alanında yanında olması nedeniyle MAN marka araçlarımızı tercih etmiştir” dedi.

60 araçlık yatırım

Efe Worldwide Lojistik ve Dış Ticaret A.Ş. adına Yönetim Kurulu Üyesi Efe Behram da konuşmasında şunları söyledi: “Lojistik sektörünün gelecekteki değerinin bilincinde olarak 20 yılı aşkın son derece başarılı bir süreçte, grubumuzun özmal varlıklarını arttırmaya, bugün gurur kaynağımız olan filomuzu geliştirmeye devam ettik. Efe Logistics Group, ağır yük ve proje taşımacılığına ihtiyaç duyan tüm müşterilerimize yıllarca en iyi hizmeti sunmuş ve lojistiğin bu önemli kulvarında bayrağını her zaman en ön sıralara taşımıştır. Avrupa hattında, geniş hizmet ağı ile İtalya başta olmak üzere tüm Avrupa destinasyonlarına komple ve parsiyel hizmet vermekteyiz. Avrupa’da sahip olduğumuz depolar, aktarma merkezleri, Avrupa plakalı araçlar ile her ebattaki malın sevkiyatını en hızlı ve güvenilir şekilde sağlamaktayız. Bu doğrultuda 60 araçlık bu yatırımımızda da gerek MAN ve gerekse Şensan’ın sunduğu ayrıcalıklar tercihimizi şekillendirdi”.

250 yıllık tecrübe

MAN araçlarının, üstün nitelikleri ile olduğu kadar, finans ve satış sonrası hizmetler alanında sunduğu ayrıcalıklarla da fark yarattığını belirten MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. adına Kamyon Satış Direktörü Serkan Sara, “Dünyanın mühendislik ve üretim devi MAN, 250 yılı aşkın köklü geçmişi boyunca gerek ürün ve gerekse hizmet kalitesi ile hep ön planda olmuştur. Volkswagen Doğuş Finansman A.Ş. de sunduğu benzersiz finansal çözümler ile öne çıkıyor. Şensan MAN, büyük MAN Ailesi’nin önemli bir üyesi. Efe Logistics Group da, Türkiye lojistik sektörünün dinamik ve öncü bir kuruluşu. Böylesine önemli 4 markanın altına imza attığı bu önemli işbirliğinin tüm taraflara hayırlı uğurlu olmasını diliyoruz” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ