TÜRKİYE’DE TEKNOLOJİ RÜZGARI ESTİRDİ

TÜRKİYE’DE TEKNOLOJİ RÜZGARI ESTİRDİ
  • Genel
  • 24 Haziran 2017 13:50
  • A+
    A-

MAN’ın 16 noktada 36 gün süreyle devam eden Roadshow’u tamamlandı. Markanın en yeni teknolojileri tüketicilerle buluştu.


MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret AŞ’nin düzenlediği geleneksel MAN Roadshow, 36 günlük Türkiye turunu tamamladı. Üstün nitelikleri ile yolların her koşulda kazandıran araçları yeni nesil TG serisi MAN kamyon ve çekicilerinin tanıtıldığı MAN Roadshow, 16 noktada gerçekleştirdiği etkinliklerle, bu teknoloji şölenini tüm Türkiye’ye da taşıdı. MAN’ın TGS, TGX ve TGL serisi araçlarının birebir tanıtıldığı ve test edildiği geleneksel MAN Roadshow, 24 Nisan’da Ankara’da başladığı 2017 rotasını, 29 Mayıs’ta yine Ankara’da gerçekleştirilen etkinlikle tamamladı.

Kamyon ve çekicide Roadshow bereketi

Dünyanın üretim ve mühendislik devi MAN’ın yüksek standartları ve ileri teknolojisi ile her açıdan çok önemli avantajlar sunduğuna dikkat çeken MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Kamyon Satış Direktörü Serkan Sara, “MAN, Euro6C ile, geleneksel olarak sunduğu bu avantajları yeni zirvelerine taşıdı. Daha yüksek performans, daha yüksek sürüş konforu, daha uzun bakım aralıkları, işletme maliyetleri ve yakıtta daha yüksek tasarruf oranları gibi her alanda çok önemli gelişmeler gerçekleştirdi. Her yıl geleneksel olarak gerçekleştirdiğimiz Roadshow ile de MAN’ın bu teknoloji şölenini, Türkiye’nin tüm bölgelerine taşıdık, araçlarımızı birebir tanıttık.. Yeni nesil MAN kamyon ve çekicileri, üstün nitelikleri ile gittikleri her noktada yoğun ilgi ve beğeni topladı” dedi. Kamyon ve çekici satışlarında Roadshow bereketi yaşadıklarını da belirten Serkan Sara, “MAN Roadshow döneminde toplamda 205 adet kamyon ve çekici satışı gerçekleştirildi, 181 araç da teslim edildi” açıklamasında bulundu.

Teknoloji şöleni gibi

REKLAM ALANI

Türkiye’nin tüm bölgelerinde yer alan 14 ili ve 16 merkezi kapsayan MAN Roadshow’da, 2017 model TGS 18.420 4X2 BLS-TS (Özünlü damper dorse), TGS 18.420 4X2 BLS (Krone tenteli treyler), TGX 18.460 4X2 BLS (Krone tenteli treyler), TGS 41.360 8X4 BB Mikser (İmer mikser), TGS 41.500 8X4 BB Damper (Özünlü damper) ve TGL 12.180 araçlar tanıtıldı. Saat 12.00’de başlayan ve akşam saatlerine kadar süren Roadshow, yapılan teknik sunumlar, araç başında bilgilendirmeler ve test sürüşleri ile adeta MAN’ın teknoloji şölenine dönüştü. Yeni nesil TG serisi kamyon ve çekicilerde kullanılan Euro 6C motorlarda, bir önceki selefine göre 20 beygire kadar daha fazla güç ve 200 nm’ye kadar daha yüksek tork sunuluyor. Çelik piston kullanılan yeni nesil motorlarda sunulan bu daha yüksek performansa karşın, harcanan yakıt ve bakım maliyetlerinde de çok ciddi düşüşler elde edildi. Üstelik yapılan tüm bu geliştirmelerle, bakım aralıkları ve araç ömrü de uzatıldı. Bunlarla birlikte yeni nesil şanzımanla; hem yakıt tasarrufu desteklendi, hem de sürüş konforu ve performansı daha da arttırıldı. MAN’ın yeni nesil TG serisi kamyon ve çekicilerinin tasarımlarında yapılan optimal ve etkileyici geliştirmelerle birlikte, kabin içi de yenilendi. Yeni nesil koltuklardan, 5” ya da 7” MAN Premium Multimedya’ya, yenilenmiş kokpitten ileri teknolojiye kadar kabin içinde yapılan birçok geliştirme ile sürüş konforu en üst seviyeye çıkartıldı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ