Turpak çözümleri, taşımacılık sektöründeki liderlerin tek tercihi olmaya devam ediyor…

Turpak çözümleri, taşımacılık sektöründeki liderlerin tek tercihi olmaya devam ediyor…
  • Genel
  • 22 Şubat 2020 13:00
  • A+
    A-

Her gün 9000 Araçlık filosu ile 300’ binin üzerinde personeli güvenle taşıyan Altur Turizm, Turpak taşıt tanıma sistemi sayesinde yakıt giderlerini kontrol altına almış oldu.

Turpak Kamu ve Filo Satış Yöneticisi Aytaç Kaçtı ,Altur Turizm’in  akaryakıt takibindeki taleplerine %100 çözüm sağladıklarını belirterek Turpak Taşıt Tanıma teknolojilerinin bazı avantajlarını şu şekilde sıraladı; 

Taşıt bazında düzenli Akaryakıt Tüketim Raporları ile km, litre, tutar, dolum tarihi, yer ve saat bilgileri takip edilir. Takip edildiği sürece olası kaçakları engeller.

REKLAM ALANI

Taşıtınız pompa tarafından otomatik olarak algılanır. Dolum bilgileri otomatik olarak transfer edilir. Taşıt sürücüsü para ödemek zorunda kalmaz. Programlanmış yakıt cinsi dışında başka bir yakıt cinsinin dolumunu engeller. Böylece taşıtınıza hata sonucu yanlış yakıt konulamaz.

Tanımadığı taşıta yakıt vermez.

Bütün bilgiler el değmeden tam otomatik olarak aktarılır. Bu raporlar ile taşıtların kilometrede tükettiği akaryakıt miktarlarını karşılaştırma imkanı elde edilir. Aynı zamanda taşıtın hangi istasyonlardan ve ne zaman dolum yaptığı tespit edilir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ