TURPAK KORONAVİRÜS ÖNLEMLERİNE ARA VERMEDEN DEVAM EDİYOR

TURPAK KORONAVİRÜS ÖNLEMLERİNE ARA VERMEDEN DEVAM EDİYOR
  • Genel
  • 1 Ocak 2021 14:27
  • A+
    A-

COVID-19 Salgınının ilk yayılmaya başladığı andan itibaren, pandemi ile yaşama için alınacak önlemler kapsamında belirlediği seviyeler ile tüm çalışanları için gerekli önlemleri alarak sektörün takdirini toplayan Turpak, salgının seyrini de dikkate alarak çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

COVID-19 Salgınının ilk yayılmaya başladığı andan itibaren, pandemi ile yaşama için alınacak önlemler kapsamında belirlediği seviyeler ile tüm çalışanları için gerekli önlemleri alarak sektörün takdirini toplayan Turpak, salgının seyrini de dikkate alarak çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Salgın sürecinde tüm dünya tarafından aktif bir şekilde kullanılmaya başlanan video konferans uygulamaları sayesinde, bayileri ve çalışanları ile sık sık toplantılar gerçekleştirerek motivasyon ve performans arttırmayı hedefleyen Turpak yetkilileri: Türkiye genelinde Turpak Yetkili Servis ve Montaj personelinin sorumluluk bölgelerini kapsayan akaryakıt istasyonlarına hizmet verebilmesi adına birçok uygulamayı hayata geçirdik. Kritik operasyonlar dahil olmak üzere lojistik ve tüm yetkili servislerin, herhangi bir karantina durumu sonrasında iş devamlılığını her şartta yerine getirmelerini sağlayacak prosedürleri yürürlüğe soktuk.

ÇALIŞANLARA ÜCRETSİZ MASKE VE DEZENFEKTAN

REKLAM ALANI

Her montaj çalışması için maske ve dezenfektan paketlerini tüm çalışanlara ücretsiz gönderdik ve çalışanların kişisel koruyucuları kolaylıkla edinmelerini sağladık. İçişleri bakanlığı tarafından yayınlanan tebliğleri takip ederek görevlendirme belgeleri, izinler ve oluşturulan yedek ekipler ile servislerimizin herhangi bir aksaklık olmadan faaliyetlerine devam etmelerini sağladık. HES kodu uygulaması ile kontrollü sosyal hayat kapsamında, çalışanların herhangi bir risk taşıyıp taşımadığını ve risk taşıyanların karantina süreçlerine alınması operasyonlarını her gün kontrol ettik. Pandemi süresinde edindiğimiz bilgi ve tecrübeler ile yeni normal düzende ya da karşı karşıya geleceğimiz her türlü durumda üst yönetimimiz, bayilerimiz ve çalışanlarımız ile şartlar ne olursa olsun hazırlıklı ve dayanıklı olacağımızın bilinmesini isteriz” dediler.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ