VIP’e Fiat Bakışı: Fiat Ulysse Lounge Maxi 8+1

VIP’e Fiat Bakışı: Fiat Ulysse Lounge Maxi 8+1

Fiat Professional’ın orta ticari araç segmentindeki iki yeni modelinden biri olan Fiat Ulysse, şık tasarımıyla dikkat çekiyor.

Geniş ailelerin kurtarıcısı olan mini van araçlar son dönemin neredeyse trendi haline geldi. Özellikle VIP taşımacılıkta da sıkça görmeye bağladığımız modellerin başarılı versiyonlardan biri olan Ullysse test konuğumuz.

DİKKAT ÇEKİCİ TASARIM

REKLAM ALANI

Model ön yüzde geniş havalandırma ızgarasıyla dikkat çekiyor. Kübik yapısıyla devasa görünen otomobil Xenon far grubuyla da şıklık çıtasını üst kademeye taşıyor. Bolca düz hattın kullanıldığı modelde yan sürgülü kapı iniş ve binişleri kolaylaştırıyor. Arkada ise sunulan bagaj kapağı pratik yapıyı daha da güçlendiriyor.

KOKPİTTE NELER VAR?

İçeride sert malzemeler dayanıklılığı arttırıyor. Ek olarak farklı tasarım detaylarıyla da iç mekan güzellik çıtası yükseltilmiş. Bunun yanında bolca eşya gözü sunan model, içerideki işleri fazlasıyla kolaylaştırıyor. Arkada sunulan sıralı koltuklar arasında geçiş oldukça kolay. İç hacim konusunda sıkıntı yaşatmayan model, bagaj alanında da büyük bir alanı size sunuyor. Uzun şasi olma özelliğiyle de bu alan kullanımı maksimize edilmiş.

HANGİ MOTOR İLE GELİYOR

2.0 Multijet 3 motoru ile sınıfında son derece ekonomik bir alternatif sunuyor.  8  ileri tam otomatik şanzımanla kombine edilen 177 HP’lik bu motor, 400 Nm WLTP normlarına göre birleşik  6,8-7,8 lt / 100 km aralığında yakıt tüketimi sağlıyor. Modelin 0-100 Km/s hızlanması ise 9.8 saniye olarak belirlenmiş.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ