Yeni Crafter gelişmiş teknolojisiyle dikkat çekiyor

Yeni Crafter gelişmiş teknolojisiyle dikkat çekiyor
  • Genel
  • 28 Ekim 2019 17:25

Volkswagen Ticari Araç, C-D segmentinde yer alan güçlü modeli Yeni Crafter’ın Okul ve Servis versiyonlarını sevenleriyle buluşturdu. Model üstün teknolojisi ile dikkatleri üzerine topladı.

Volkswagen Ticari Araç, en önemli modellerinden biri olan Crafter’ın mayıs ayında satışa sunduğu Okul ve Servis versiyonlarını Denizli’deki müşterileriyle buluşturdu. Volkswagen Ticari Araç Denizli Yetkili Satıcısı Batı Showroom’unda düzenlenen etkinlikte, Acıpayam, Karahisar, Tavas, Kale, Kızılcabölük, Serinhisar taşımacılık kooperatiflerinin ve Namlı, Damla, SamTur gibi Denizli’nin önde gelen servis şirketlerinin yetkililerine yönelik tanıtım çalışmaları gerçekleştirildi. Volkswagen Ticari Araç satış, pazarlama ve satış sonrası yetkililerinin yönetiminde Yeni Crafter’ın özellikleri birebir müşterilere aktarıldı. Bilgilendirme toplantıları sonrasında, Crafter’larla test sürüşü gerçekleştiren katılımcılar, Yeni Crafter’ı yakından inceleme fırsatı buldular.

GÜVENLİK DONANIMLARI ÜST SEVİYEDE

Yeni Crafter, segmentinin üstünde ileri teknoloji ve güvenlik donanımları sunuyor. En son teknolojiye sahip aktif ve pasif güvenlik sistemleri kaza riskinin azaltılmasına yardımcı oluyor. Standart olarak sunulan İkincil Çarpışma Önleme Asistanı, kazadan hemen sonra bilinç dışı yapılabilecek hareketlerin önüne geçerek, aracı durduruyor ve ikinci çarpışmanın olma ihtimalini ortadan kaldırıyor. Rüzgar Savrulma Asistanı, özellikle viyadüklerde, fırtınalı havalarda ve yüksek süratlerde, Yeni Crafter’ın yola daha sıkı tutunmasını sağlıyor.

SÜRÜCÜNÜN YORGUNLUK DURUMUNU TESPİT EDİYOR

Model, yorgunluk Tespit Sistemi ise, sürücünün aracı kullanımıyla ilgili parametrelerine bakarak yorgunluk durumunu tespit ediyor ve sürücüyü ikaz ediyor. Şerit Takip Asistanı, sürücünün bulunduğu şeritten farkında olmadan ayrıldığını tespit ettiğinde direksiyona müdahale ederek sürücüyü uyarıyor, olası kazaları engellemeye yardımcı oluyor. Uzun far asistanı, gece sürüşü sırasında karşıdan bir araç gelmesi durumunda uzun farları otomatik olarak kapatıp gerektiğinde tekrar devreye alarak kullanıcılara konforlu ve güvenli bir sürüş imkanı sunuyor. Hız sabitleyici ise, uzun yolda sürücünün konforunu artırmanın yanı sıra uygun hız aralığında ekonomik bir sürüş imkânı sağlıyor. 

SINIFININ EN GÜÇLÜ MOTORU

Sınıfının en güçlü motoruna sahip Yeni Crafter, 2.0 litre hacimli turbo dizel motorla satışa sunuluyor. Türkiye pazarında kendi segmentinde ilk olan 2.0 litre hacimli turbo dizel motor 177 PS güç üretirken 410 Nm tork sağlıyor. Volkswagen Ticari Araç tarafından Yeni Crafter için ticari hayatın ihtiyaçları göz önünde bulundurularak özel olarak tasarlanmış, dayanıklı ve uzun ömürlü motor, yüksek performansı, düşük yakıt tüketimi ve yüksek çekiş gücü ile öne çıkıyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ