YOLCU TAŞIMACILIĞINDAN TAM NOT

YOLCU TAŞIMACILIĞINDAN TAM NOT
  • Genel
  • 5 Kasım 2015 15:43
  • A+
    A-

Continental, hizmet ömrü boyunca mükemmel frenleme performansı ve ıslak zeminde tutunma özellikleriyle ön plana çıkan ve yolcu taşımacılığında kullanılacak olan Conti Urban, Conti Coach ve Conti City Plus lastiklerini piyasaya sundu

Dünyanın en büyük uluslararası lastik ve orijinal ekipman tedarikçilerinden Continental, hizmet ömrü boyunca mükemmel frenleme performansı ve ıslak zeminde tutunma gibi özellikleriyle ön plana çıkan, yolcu taşımacılığında kullanılacak olan Conti Urban, Conti Coach ve Conti City Plus lastiklerini görücüye çıkardı. Yüksek kaliteli olarak piyasaya sunulan otobüs lastikleri, şehir içi hatlardan, orta mesafe bölgesel taşımacılığa ve uzun mesafe yolcu taşımacılığına kadar her alanda kullanılabilecek. Orta mesafe bölgesel taşımacılık için özel olarak geliştirilen Conti CityPlus HA3, tüm aksların üzerinde bulunan donanım için geliştirildi ve 295/80 R 22.5 ölçülerinde hizmete sunuldu. Conti CityPlus HA3, mükemmel yol tutuş ve ıslak zeminde tutunma, çok uzun kullanım ömrü ve düzenli aşınma özellikleri ile ön plana çıkıyor. Solid 3D Sipes (Dayanıklı 3D Sipes Kanalları), lastiğin hizmet ömrü boyunca üstün tutunma ve frenleme performansı da sağlıyor.

Continental_ContiCoach1

REKLAM ALANI

Yolcu taşımacılığı için özel olarak geliştirildi

295/80 R 22.5 ve 315/80 R 22.5 ölçülerine sahip Conti Coach HA3 ise uzun mesafeli sürüşlerde kullanılmak üzere geliştirildi. Yolcu taşımacılığı için özel olarak geliştirilen, lastik sırtı bileşimi ve 3 boyutlu dayanıklı tutunma kanallarını içeren tasarımı sayesinde, yüksek güvenlik ve geliştirilmiş yuvarlanma direnci ile birlikte optimum sürüş konforu sağlıyor. Sürüş sırasında Conti Coach HA3, kanal açma (siping) teknolojisi sayesinde, yüksek boylamsal ve çaprazlama tutunma değerleri, yön verme kararlılığı ve direksiyon hakimiyeti ile birlikte lastiğin tüm kullanım ömrü boyunca ıslak zeminde mükemmel performans sunuyor. İtalya merkezli ve 130 araçlık filoya sahip bir otobüs şirketi olan Star SPA’nın filo müdürü Luca Montanaro şu sözleri aktardı: “Conti Coach lastiklerini kullanmaya başladığımızdan beri, tüm filodaki yakıt tüketimini yüzde 3’e varan oranlarda azaltmayı başardık. Aynı zamanda, otobüslerimiz oldukça uzun bir menzile sahip oldu.”

Continental_ContiCoach2

Üstün frenleme performansı

Merkezi Belçika’nın Lommel şehrinde bulunan 100’ü aşkın otobüse sahip Staf Cars şirketinin filo müdürü Luc Meekers ise şöyle dedi: “Biz, şirket olarak, tüm yıl boyunca Belçika’da bulunan ve Belçika’nın ulusal sınırlarının dışındaki tüm şehirlerarası yolculukta güvenilir otobüs seyahati hizmeti veriyoruz. Bu nedenle, her türlü yol koşulunda optimum performans gösterecek lastiklere ihtiyaç duyuyoruz. Tam da bu sebeple, Continental’in yüksek kaliteli lastiklerine güveniyoruz. Hem Conti CityPlus hem de Conti Coach ıslak zeminlerde bile gösterdikleri üstün yol tutuş ve fren performansı sayesinde bizleri etkilediler. Müşterilerimiz ve sürücülerimiz seyir halindeyken kendilerini sürekli güvende hissediyorlar.

Mükemmel sürüş konforu

Genel merkezi Versmold-Peckeloh, Doğu Vestfalya, Almanya’da bulunan ve 40’ı aşkın otobüse sahip taşımacılık şirketi ve MAN yetkili tamirhanesi olan Sieckendiek GmbH & Co. KG’nin Genel Müdürü Ingo Kehl şu sözleri aktardı: “Müşterilerimizin varış noktalarına güvenli bir şekilde ve zamanında ulaştıklarından emin olabilmek için otobüs filomuzun emniyetine ve kalitesine büyük önem veriyoruz. Bu durum yüksek kaliteli lastikleri de kapsamaktadır. Conti Coach lastikleri, olağanüstü sürüş konforu, mükemmel yol tutuş ve sessiz seyir gibi müşterilerimiz tarafından takdir edilen ve tarafımızca da bu nedenle talep edilen tüm nitelikleri sağlamaktadır.”

Continental_ContiCoach3

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ