Goodyear, en zorlu koşullarda çalışan araçlar için tasarladığı OMNITRAC Heavy Duty ürün hattını piyasaya sürüyor.

Goodyear, en zorlu koşullarda çalışan araçlar için tasarladığı OMNITRAC Heavy Duty ürün hattını piyasaya sürüyor.
  • Genel
  • 17 Aralık 2019 17:38

Goodyear, Yenilikçi OMNITRAC Heavy Duty ürün hattı ile en zorlu arazi ve hava koşullarının altından kalkabilen mükemmel lastikler sunuyor.

GOODYEAR, zorlu koşullarda çalışan karma servis kamyonlarına tüm hava şartlarında kullanıma uygun, geliştirilmiş dayanıklılık, verim, kilometre performansı ve çekiş sunan OMNITRAC Heavy Duty ürün hattı’nı piyasaya sürüyor.

Yeni ürün hattı, özellikle asfalt yollarda kısa mesafelerde kullanılan, ancak ağırlıklı olarak inşaat şantiyeleri, madenler ve taş ocakları gibi zorlu ve asfaltsız çalışma ortamlarında çalışan damperli ve diğer ağır hizmet kamyonları için geliştirildi.

En Zorlu Koşullar İçin Geliştirildi

Goodyear Türkiye Ticari Lastikler Direktörü Şaban Güngör, konuyla ilgili olarak; “Geçtiğimiz yıl, özellikle karma servis uygulamalarında faaliyet gösteren OMNITRAC S & D lastiklerimizi piyasaya sürdük. Goodyear OMNITRAC Heavy Duty serisi, ağırlıklı olarak zorlu koşullarda çalışan ancak kısa mesafelerde asfalta da çıkan kamyonlar için geliştirildi. Artık asfalt kullanımından, off-road dediğimiz asfalt dışı en zorlu koşullara kadar her türlü kullanımı kapsayan yenilikçi ürünleri eksiksiz bir yelpazede sunuyoruz.” dedi.

Yeni OMNITRAC Heavy Duty lastikler, keskici taş ve kaya kaplı yollar, çamurlu ve ıslak zemin, dik yokuşlar ve çukurların yanı sıra, hidrostatik önden çekişli araçların ön aks lastikleri gibi yüksek tork gerektiren özel uygulamaların altından kalkabilecek şekilde tasarlanmıştır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ