ALMANYA YOLLARINDA 1000’DEN FAZLA TEMSA

ALMANYA YOLLARINDA 1000’DEN FAZLA TEMSA

Otobüsün anavatanı olarak gösterilen Almanya’daki TEMSA markalı otobüs sayısı yeni teslimatlarla her geçen gün artıyor.

Seneye 40 Tane Daha İstiyorlar

Avrupa’nın en önemli taşımacılık şirketi olan ve bir süre önce de Türkiye’nin en köklü otobüs firması Kamil Koç’u satın alan Flixbus bünyesinde hizmet veren Kaberich, 20 adet TEMSA LF 12 otobüs yatırımı yaptı. Firma 2020 yılında filosuna 40 TEMSA araç daha katmayı planlıyor. Son dönemde yapılan teslimatlarla birlikte Almanya yollarındaki TEMSA otobüs sayısı 1.000’li sayıların üzerine çıktı.

Almanya’nın Gözdesi

Türkiye pazarının lider markası TEMSA, Avrupa’da büyümeye devam ediyor. Otobüsün anavatanı olarak gösterilen ve Avrupa’nın en zor pazarı olarak da bilinen Almanya’da TEMSA yeni teslimatlarla adetlerini büyütüyor. Almanya pazarında 1000’li adetleri geçen TEMSA, Alman otobüs şirketlerinin de gözdesi konumuna gelmiş durumda. Avrupa’nın en önemli taşımacılık şirketi olan ve bir süre önce de Türkiye’nin en köklü otobüs firması Kamil Koç’u satın alan Flixbus bünyesinde hizmet veren Kaberich filosuna 20 adet TEMSA LF 12 otobüs daha kattı.

Flixbus şirketinin taşımacıları arasında yer alan Kaberich, otobüs filosunu TEMSA yatırımlarıyla büyütmeye devam ediyor. Kaberich şirketine 20 adetlik TEMSA LF 12 otobüs teslimatı gerçekleştirildi. Şirketin filosundaki TEMSA otobüs sayısı 25’e ulaştı.

Filosunda en çok TEMSA araç bulunan şirket böylece Kaberich oldu. 4 Aralık tarihinde Frankfurt Limburg kasabasında yapılan teslimat törenine Kaberich firma sahibi Thomas Reichwein, TEMSA Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Hakan Koralp, TEMSA Yurtdışı Satış Müdürü Umut Kamay, TEMSA Kurumsal İletişim Müdürü Ebru Ersan Ergene ve TEMSA Almanya Satış Yöneticisi Bulkan Karsak katılım sağladı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ