Arctic, Trucks Ford F-150’yi baştan yarattı

Arctic, Trucks Ford F-150’yi baştan yarattı
  • Genel
  • 14 Nisan 2020 12:16
  • A+
    A-

Arctic Trucks, iş kamyonlarını yıllarca keşif makinelerine dönüştürmekle tanınıyor, bu nedenle Ford F-150’de de sihirlerini gerçekleştirmeleri beklenen bir durum oldu.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı Ford-F150-Arctic-Trucks-07.jpg

Facebook’ta yayınlandı

Şirketin Facebook sayfasına göre, bu Ford F-150 AT44 Arctic Trucks’ın en son projesi ve İzlanda’da bulunuyor. Ecoboost V6 motorlu bir Ford F-150 olan kamyon, büyük balon benzeri 44 inç Nokian lastikler ve çok iyi yapılmış geniş gövde kiti ile donatılmıştır. Arctic Trucks, görsel açıdan en hoş geniş çamurluklardan nasıl oluşturulacağını kesinlikle biliyor ve bu Ford F-150 bir istisna değil.

REKLAM ALANI
Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı Ford-F150-Arctic-Trucks-02.jpg

Net bilgi henüz yok

Arctic Trucks tarafından yapılan ilk F-150 olduğu için kamyon hakkında henüz daha fazla bilgi yok. Araç, şirketin kurucularından birine aittir. Ecoboost güç aktarma organlarının hala stok olduğu biliniyor. Bu dev tekerleklere uyacak normal çamurluk ve tampon kesimi dahil vücut modifikasyonları Hilux AT44’lere takılanlarla aynıdır, ancak F-150’nin gövdesine uyacak şekilde değiştirilmiştir.Şirket, AT44 dönüşümlerine de devam etmek için bir süspansiyon kiti de hazırlıyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ