Güler Nakliyat da Krone dedi

Güler Nakliyat da Krone dedi

İstanbul merkezli taşımacılık firması Güler Nakliyat, filosuna Krone’nin en çok tercih edilen modellerinden olan 14 adet Profi Liner kattı. Krone Profi Liner, profesyonel ihtiyaçlara profesyonel çözümler sunan ideal bir treyler modeli olarak ön plana çıkıyor.

40 yıldır lojistik sektöründe faaliyet gösteren Güler Nakliyat, treyler tercihini Krone’den yana yaptı. Şirket, 420 araçlık treyler filosuna 14 adet Krone Profi Liner ekledi. Krone Tire fabrikasında en çok üretilen ürün olan Profi Liner, en küçük detayına kadar kaliteli seri üretim parçaları ile tasarlanıyor. Profesyonel ihtiyaçlara profesyonel çözümler sunan Krone Profi Liner; dayanıklılığı, özel korozyon koruması, mükemmel bir uyum içinde yürüyen aksamı, şasisi ve diğer ekipmanları ile ideal bir treyler olarak öne çıkıyor. İzmir, Tire’de Krone üretim tesislerinde düzenlenen teslimat törenine Krone Türkiye CEO’su Rıza Akgün, Güler Nakliyat firma sahibi Naci Güler, Krone Türkiye Bölge Satış Yöneticisi Cenk Rona, yine Güler Nakliyat’tan Durmuş Güler ve Mahmut Dündar katıldı. 2016’da Treder verilerine göre en büyük 4 treyler markası içinde satışlarını ve yurt içi pazar payını artıran tek treyler markası olduklarını hatırlatan Krone Türkiye CEO’su Rıza Akgün, “Bu başarımızın ardında müşterilerimizin ihtiyaçlarını iyi kavramak, onlara her zaman yanlarında olduğumuzu hissettirmek yatıyor. Güler Nakliyat’a bizimle çalışmayı tercih ettikleri için teşekkürlerimi iletiyorum. Bu yıl da kalitemizden ödün vermeden, yeni yatırımlarımızla Türkiye’ye ve Türk lojistik sektörüne hizmet etmeyi sürdüreceğiz” dedi.

İkinci el ve satış sonrası

Krone ile çalışmaktan son derece memnun olduklarını dile getiren Güler Nakliyat firma sahibi Naci Güler de, “40 yıldır hizmet verdiğimiz taşımacılık sektöründe kaliteden ödün vermeden işimizi en iyi şekilde yapabilmek için çalışıyoruz. Krone, dayanıklı, sağlam araçlarıyla ön plana çıkan bir marka. İkinci el değeri ve satış sonrası hizmet kalitesi de bizim için oldukça önemli. Burada, Tire’de çok modern bir tesiste üretim gerçekleştiriyorlar. Tüm Krone yetkililerine teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Krone Profi Liner

Krone ailesinin en yetenekli üyesi olan Profi Liner, gerçek bir nakliye uzmanıdır. Her türlü yükü taşıma kapasitesine sahip olan araç, son derece güvenilirdir. Sağlam şasisi, çelik ön duvarı ve arka kapısı, Krone Profi Liner’ı son derece dayanıklı kılar. Yüksek kalite kataforez boyası (KTL) ve toz kaplaması sayesinde kusursuz bir korozyon korumasına sahip olan Krone Profi Liner, 1.150 mm’lik 5. Teker yüksekliği ve 102 mm’lik şasi boyun kalınlığı ile Türkiye’deki pazarın taleplerine uygun hale getirilmiştir.

Güler Nakliyat

1976 Yılında Naci Güler tarafından İstanbul’da kurulan Güler Nakliyat; 620 adetlik öz mal ve kiralık araç filosu, 135 bin metrekarelik açık ve kapalı depolama alanı ve 800 personeli ile hizmet veriyor. Merkezi İstanbul’da olan Güler Nakliyat, Türkiye genelindeki 12 şubesi ile beyaz eşya, otomotiv, klima ve temizlik ürünleri taşımacılığı gerçekleştiriyor. Şirketin taşıma sırasında kullandığı tüm araçlar Euro 5 ve Euro 6 standartlarına uygun, çevre dostu araçlar olup, 7/24 uydu takip sistemi ile izleniliyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ