HYUNDAI ASSAN’DAN ERZURUM’A İKİ AMBULANS

HYUNDAI ASSAN’DAN ERZURUM’A İKİ AMBULANS

Sosyal Sorumluluk Projelerine her gün bir yenisini ekleyen Hyundai Assan, son olarak “Önce Sağlık” hedefiyle Erzurum İl Sağlık Müdürlüğü’ne iki adet H350 tam donanımlı ve kullanıma hazır ambulans bağışı gerçekleştirdi.


Hayata ve hayata değer katan bir çok şeye önem göstererek, sosyal sorumluluk çalışmalarını hız kesmeden sürdüren Hyundai Assan, geçtiğimiz hafta gerçekleştirdiği İzmit Hatıra Ormanı Ağaç Dikimi’nden sonra bu kez de sağlık koşullarının iyileştirilmesi adına iki adet tam donanımlı ambulansı T.C. Sağlık Bakanlığı’na bağışladı. Bağışlanan iki ambulans, ihtiyaç sırasına göre Erzurum İl Sağlık Müdürlüğü tarafından kullanıma alındı. Erzurum’daki ambulans sayısının arttırılması yönünde ihtiyaca katkıda bulunmak için bağışta bulunduğunu vurgulayan Hyundai Assan Başkan ve CEO’su Mong-Hyun Yoon, “Bazen hayatta gereksiz şeylere daha fazla önem veriyoruz ve sağlığımızı genellikle ikinci plana atıyoruz. Ama biliyoruz ki sağlık bizim için hep en ön planda olmalı. İşte bugün Erzurum’da sağlığın önemini bir kez daha vurgulamak amacıyla toplandık. Konu sağlık olduğu için, umarız bu ambulansları hiç kimse kullanmak zorunda kalmaz ve hep sağlıklı olur. Ama ihtiyaç duyulduğu taktirde bu iki ambulansımızın da tüm Erzurumluların imdadına bir an evvel yetişmesini diliyorum” dedi.

Tercih edildiğimiz için memnunuz

Erzurum İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Serhat Vançelik ise, “Hyundai Assan’ın böyle bir duyarlılık gösterip T.C. Sağlık Bakanlığı’na ambulansları bağışlamasından dolayı çok memnunuz. Ayrıca ambulansların kullanımı için şehrimizin tercih edilmesi de bizi çok mutlu etti” dedi. Erzurum 112 Acil Sağlık Binası’nda düzenlenen törene Hyundai Assan üst düzey yönetimiyle birlikte Erzurum Valisi Seyfettin Azizoğlu, Emniyet Müdürü Mehmet Aslan, İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Serhat Vançelik ve Jandarma Bölge Komutanı Tümgeneral Güray Alpar da katılım gösterdi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ