IVECO’dan Trabzon’a 8 adet S-WAY çekici

IVECO’dan Trabzon’a 8 adet S-WAY çekici

IVECO’nun 2020 yılında satış faaliyetine başlayan Trabzon yetkili satıcısı 8 adet S-WAY AS440S48 T/P çekiciyi Ata Petrol İnşaat’a teslim etti.

Geçmişi 1950′ li yıllara dayanan Ata Petrol İnşaat, bugün inşaat sektörünün önemli oyuncularındandır. Türkiye’nin farklı illerinde faaliyet göstermektedir. Her açıdan örnek teşkil eden grubun 2003′ lerde başlayan yatırımları petrol, yap-sat, dere ıslahı, HES, toplu konut vb. hizmetlere kadar uzanmıştır.

Trabzon’da Armutçuoğlu’nun yeni tesisi önünde gerçekleşen törene firma sahibi Ali Haydar Baş, IVECO bölge satış mdürü Deniz Çetinkaya, Armutçuoğlu SSH müdürü Ali Armutçu, Armutçuoğlu satış danışmanı Akın Cesur, İpek İnan katılmışlardır.

REKLAM ALANI

Ali Haydar Baş daha önce filolarında IVECO çekici bulunmadığını, yeni aracı dikkat çeken kabinini beğendikleri için ve yakıt ekonomisi konusunda olumlu yorumlar aldıkları için tercih ettiklerini ifade etti.

IVECO adına Deniz Çetinkaya’da Armutçuğlu’nun yeni yapılanması ile artık daha güçlü olduğunu, satış sonrasında da ATA’ya en iyi hizmeti vereceklerine inandığını ifade etti.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ