KÂMİL KOÇ VE BRİSA İŞBİRLİKLERİNİ GÜÇLENDİRDİ

KÂMİL KOÇ VE BRİSA İŞBİRLİKLERİNİ GÜÇLENDİRDİ
  • Genel
  • 28 Ocak 2017 11:20
  • A+
    A-

Brisa ve Kamil Koç, Profleet filo yönetim çözümleri kapsamında imzaladıkları sözleşme ile işbirliklerini bir adım ileri taşıdı

Türkiye lastik sektörünün önde gelen markalarından Brisa ve Türkiye’nin lider karayolu yolcu taşıma şirketi Kamil Koç önemli bir işbirliğine imza attı. Aralık ayında Sabancı Center’da düzenlenen törende Brisa Genel Müdürü Yiğit Gürçay ile Kamil Koç Genel Müdürü Cengiz Doğan’ın imzalarıyla hayata geçen işbirliği kapsamında Kamil Koç, operasyon maliyetlerini en aza indirmek için Brisa’nın filolara özel danışmanlık ve hizmet çözümleri sunduğu Profleet değerler paketini kullanacak.

Yakıt tüketimini düşürecek

REKLAM ALANI

2012 yılında lastik tedariki ile başlayan ve bir adım öteye taşınan iş birliği çerçevesinde Brisa, kilometre maliyet garantisine ek olarak Kamil Koç araçlarında ömrünü tamamlamış lastiklerin geri kazandırılmasını sağlayarak da hem maliyet yönetiminde önemli bir avantaj sunacak hem de yakıt tüketimini düşürerek filo operasyonlarının çevre üzerindeki olumsuz etkilerini önemli ölçüde azaltacak. Filo müşterilerinin ihtiyaçlarına özel çözümler üreten Brisa, aynı zamanda, tüm lastikleri kayıt altına alan internet tabanlı bir sistem olan lastik takip programı TMP+’ı ile Kamil Koç’un araç başı ve toplam lastik operasyon maliyetlerini takip edebilmesini mümkün kılacak.

Özel servis kurdu

Filolara yönelik iş modelini müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak için sürekli geliştiren Brisa, Kamil Koç’un yüzde 50’lik araç parkı ağırlığı ile Ankara merkezde yoğunlaşan ihtiyaçlarını karşılamak için servis kurdu. Lastik değişim ve bakımına yönelik kapsamlı bir tesis kuran Brisa, teknolojik ekipmanları ile hava basıncı ve diş derinliği ölçümü yaparak insan hatasını da ortadan kaldırıyor. İmza töreninde konuşan Brisa Genel Müdürü Yiğit Gürçay, “Müşteri beklentilerinin değiştiği, kalite, performans ve fiyat dengesinin olmazsa olmaz kabul edildiği ve farklılaşmanın en önemli unsur olduğu bir dönemdeyiz. Trendleri yakından takip ederek filo müşterilerimize fark yaratan şekilde değer katmaya odaklandık ve sürdürülebilir bir iş modeli yarattık” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ